Bolesti bradavek a pnutí prsou

17.9.19 16:07

Bolesti bradavek a pnutí prsou

Ahoj holky, mám takový problém. Rok a půl neberu HA. Teď jsem měla menzes a při ovu jsme se s manželem snažili o miminko. 23.9.2019 bych měla mít další menzes. Teď mě již 3 den hrozně bolí bradavky na dotek. Je to nesnesitelná bolest. Občas mi už vadí dotek i podprsenky nebo jen trička. Mám i ode dneška pocit pnutí prsou, ale ne tak výrazné. Nikdy dříve jsem to tak neměla. Zažila jste to taky některá? Díky za odpovědi ☺️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3451
17.9.19 16:10

@denisa1011 a kolik dní jsi od ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
17.9.19 16:11

Mě se to stává téměř před každou ms a těhotenstvím to není…Asi hormonální změny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:16

@lovean ovulaci jsem měla 8.9. A snažili jsme se s manželem o mimi. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:17

@spiritt já to mám právě poprvé :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:20

Před ms celkem často, Hormony :)
V tehotenstvi mě začali bolet prsa až někdy po 7tt ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3451
17.9.19 16:20

@denisa1011 no mě to přijde na nějaké příznaky těhotenství jsem teď po třetí těhotná a aspoň co vím teď tak jediný co mi před tím než jsem udělala test bylo divné bolest břicha jak před menstruaci protože to jsem nikdy neměla no možná max do 15 pak už mě nikdy ani před ani při menstruaci břicho nebolelo takže mi to bylo divné ale příznaky jinak začali až později a mě teda prsa nijak neboli vůbec ale to jak kterou ženu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:24

@lovean tak ať malé dělá radost :kytka: tak uvidíme co to bude. Je to opravdu nesnesitelné :roll: děkuji za radu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:25

@KristynaStej děkuji za radu :hug: uvidíme. Mě to dost překvapilo. Nikdy jsem to nezažila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:29

@denisa1011 taky mě to kolikrát zaskočilo, ze bolely o tolik dřív a tak.
Tehotenstvi jsem poznala až po vynechane menstruaci a // na testu, všechny příznaky až později ;) hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:31

@KristynaStej tak to jste měla krásné taky bych chtěla // :( a děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3451
17.9.19 16:33

@denisa1011 děkuji a držím pěsti aby miminko taky brzo vyšlo já jsem teprve na začátku 13 tt takže si ještě počkám ale mám dva syny tak doufám v holčičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:36

@lovean děkuji :kytka: tak budu držet palce, aby vyšla ta holčička :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:36

@denisa1011 čekali jsme na miminko dlouho, jsme po par potratech. Měla jsem zpozdeni 2 menstruace, ale u dr jsme zjistili, ze je miminko o 4 týdny mladší, tak další nervy jestli se miminko vyvíjí ;) ale už vše dobre ;) ono to jednou vyjde, až to budete nejméně čekat :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 16:39

@KristynaStej tak držím palce aby bylo vše v pořádku a dělalo malé velikou radost :kytka: uvidíme. Nikam nespěchám. Jen by to bylo krásné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama