Bolesti břicha a krvácení v prvním trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivčá44
Stálice 53 příspěvků 30.07.19 18:01
bolesti bricha a krvaceni v prvnim trimestru

Ahoj :oops:
Jsem 4 tydny tehotna mam bolesti bricha, krvacim a taky me trosku boli zada, kdyz jsem sla na zachod tak krev normalne tekla a na papiru je docela dost…volala jsem do nemocnice a tam mi rekli ze neni nutne abych tam ted sla (jsem v Uk) chci se vas zeptat jestli je to normalni, mam strach…kdyby mi aspon udelali ten ultrazvuk, tak bych si mohla v klidu oddechnout, ale ted vazne nevim co mam delat :nevim: :,(

Reakce:
martina289
Kecalka 249 příspěvků 30.07.19 18:09

@Ivčá44 ahoj, zažila jsem biochemické těhotenství a u tebe mi to připadá taky tak. Když píšeš, ze jsi ve 4.týdnu, tak to ani není moc zpoždění. Na ultrazvuku by asi nic neviděli. Zkus ležet a uvidíš, je to buď a nebo :(

Verun83
Extra třída :D 10384 příspěvků 30.07.19 18:10

4tt? Takze v dobe menstruace. Je to bud a nebo.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 30.07.19 18:12

Čtyři týdny těhotná znamená co? Že jsi to vlastně dostala v termínu? Nebo že to víš čtyři týdny?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 30.07.19 18:13

No normální to není. Mne takto odešlo těhotenství v začátku. Na uz by stejně nic neviděli

pristelepe
Kecalka 214 příspěvků 30.07.19 19:12

No to není normální. Nejspíš to odchází. :hug:

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 30.07.19 20:10

4 týdny dle tvého popisu znamená od PM či od oplození? Nechci strašit, ale vypadá to, že to odchází, zažila jsem to jednou - 3 dny od původního začátku měsíčků. Zkus si udělat TT. U mě jsem začala ráno silně krvácet a večer byl už TT sněhobílý… V této fázi těhotenství je to stejně buď a nebo, na pohotovosti by ti nepomohli…

karkarka
Závislačka 4165 příspěvků 30.07.19 20:29

4tt je ještě před menstruaci…

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 30.07.19 21:56

Mě to spis zní jako by proste přišla menstruace v termínu :lol:

Edit: kdyby ti udělali ultrazvuk ve 4 týdnu, stejne by viděli kulový

mimeta
Nováček 5 příspěvků 31.07.19 11:02

Já měla biochemické, 4+3 v pátek jsem začala špinit, za doktorkou jsem šla, ale nic z toho, na ultrazvuku nic není vidět tak brzo. Dala mi doporučení na krevní test, ale v sobotu špinění přešlo v krvácení, tak jsem ano na ten test nešla, nemělo to smysl, prostě se to neuchytilo. Kdybych si nedělala ovulační a pak i těhotenské testy, tak bych o tom ani nevěděla. Ovulace přišla dřív, takže jsem ani neměla zpoždění. Jen by mi bylo divné, že mám měsíčky 12 dní…

Váš příspěvek
Reklama