Bolest břicha a žádná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 16:01
Bolesti bricha a žádná menstruace

Ahoj,
Chtěla bych vás požádat o radu, zda máte podobné zkusenosti
HA neberu od začátku roku a menstruace byla vždy pravidelná 28-30. Minulý měsíc přišla až 36.den ( pro jistotu jsem dělala test a byl negativní). Tento měsíc byl v pátek 28.den, 29.den mě začalo bolet břicho, 30.den byly bolesti šílené, nezabral ani ibalgin ani algifen. V po jsem udělala pro jistotu test a nic. Poslední styk a po delší době byl 30.8.-2.9. každý den i dvakrát a samozřejmě do mě.
K dr jsem volala a mám ještě počkat pokud se MS nedostaví přijít v po.
Dnes už břicho nebolí a MS nikde
Cystu jsem měla kdysi, ta se chová jinak
Nejsem snazilka, až to přijde tak to přijde :lol:
Ale Copa to je, čekání na dr je hrozné

Reakce:
Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 11.09.18 16:08

Muze to byt cokoliv treba zanet nebo cysta. Nebo i tehotenstvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:01

Těhotenství ne, dělala jsem test. Cystou jsem si prošla, to je jiné. Tak nevím :zed:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5704 příspěvků 11.09.18 17:19

Tak ja jsem zrovna ve stejne situaci:) Tehotna nejsem. Cyklus jinak slape jak hodinky, bez bolesti. Jenze tenhle mesic jsem mela fakt strasnou virozu, navic v dobe, kdy to ve mne zacinalo „rust“ a ja o tom jeste netusila, jsem mela zavod, pulmaraton…po nem jsem sla uplne do kytek, pricitam to tomu. Misto MS tri dny bolesti bricha (pro me neobvykle, in Brufen) a MS nakonec nikde…a zpetne si uvedomuju, ze jsem na sobe vubec nepostrehla ovulaci, normalne o ni vim. Nejsem zadny velky odbornik na tohle, priznavam :mrgreen: , tak si mozna hloupe myslim, ze se proste tenhle mesic celej cyklus tak nejak neodehral :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:44

@Lenka_Hal Tak to je jako u mě :nevim:
Snad nám tu někdo poradí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >