Reklama

Bolest břicha a žádná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 16:01
Bolesti bricha a žádná menstruace

Ahoj,
Chtěla bych vás požádat o radu, zda máte podobné zkusenosti
HA neberu od začátku roku a menstruace byla vždy pravidelná 28-30. Minulý měsíc přišla až 36.den ( pro jistotu jsem dělala test a byl negativní). Tento měsíc byl v pátek 28.den, 29.den mě začalo bolet břicho, 30.den byly bolesti šílené, nezabral ani ibalgin ani algifen. V po jsem udělala pro jistotu test a nic. Poslední styk a po delší době byl 30.8.-2.9. každý den i dvakrát a samozřejmě do mě.
K dr jsem volala a mám ještě počkat pokud se MS nedostaví přijít v po.
Dnes už břicho nebolí a MS nikde
Cystu jsem měla kdysi, ta se chová jinak
Nejsem snazilka, až to přijde tak to přijde :lol:
Ale Copa to je, čekání na dr je hrozné

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 11.09.18 16:08

Muze to byt cokoliv treba zanet nebo cysta. Nebo i tehotenstvi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:01

Těhotenství ne, dělala jsem test. Cystou jsem si prošla, to je jiné. Tak nevím :zed:

Lenka_Hal
Závislačka 4802 příspěvků 11.09.18 17:19

Tak ja jsem zrovna ve stejne situaci:) Tehotna nejsem. Cyklus jinak slape jak hodinky, bez bolesti. Jenze tenhle mesic jsem mela fakt strasnou virozu, navic v dobe, kdy to ve mne zacinalo „rust“ a ja o tom jeste netusila, jsem mela zavod, pulmaraton…po nem jsem sla uplne do kytek, pricitam to tomu. Misto MS tri dny bolesti bricha (pro me neobvykle, in Brufen) a MS nakonec nikde…a zpetne si uvedomuju, ze jsem na sobe vubec nepostrehla ovulaci, normalne o ni vim. Nejsem zadny velky odbornik na tohle, priznavam :mrgreen: , tak si mozna hloupe myslim, ze se proste tenhle mesic celej cyklus tak nejak neodehral :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:44

@Lenka_Hal Tak to je jako u mě :nevim:
Snad nám tu někdo poradí

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >