Bolesti bricha po ockovani

Anonymní
11.12.19 15:01

Bolesti bricha po ockovani

Ahoj, syn (4,5 mesice) dost trpel tak od tri tydnu do tri mesicu na prdky, zkouseli jsme vse, procetla jsem nekolik diskusi, tenkrat ale byly problem zarazene prdky, jak se vypdel (hodne, kdyz jsme nosili na tygrika), bylo to lepsi, pak prdl sam, proroze hodne kopal nohama a parada. Ted jsme ale dali ockovani proti rotavirum, nevim jestli to ma souvislost, ale asi tri dny pote zacal neskutecne plakat, kazdemu prdiku predchazi brutalni zachvat place a nejde utisit, po prde*i jeste chvilku place, par minut je klid a zase nanovo. Nejde nijak utisit a hlavne uspat. Vcera jsem ho musela nest v ruce, kdyz byl v kocarku. Tak plakal, ze by se snad udusil a u toho mel taky prdiky. Trva to uz skoro tyden. Nemate nejdo podobnou zkusenost? Myslite, ze to ma spojitost? Uz jsem bezradna. Jinak se nic nezmenilo, porad jen kojim na pozadani, nic, co bych pred tim nemela, jsem nemela…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10765
11.12.19 15:46

Jasně, že to má spojitost. Rotaviry jsou živá vakcína, ve skutečnosti mu je virus v malém množství nasazen do těla a to se s tím musí poprat. A k tomu střevní potíže patří. Dcera měla průjem a bolesti týden. Hlavně pozor při přebalování, infekci na sebe z jeho stolice můžeš normálně přenést a prodělat pěknou rotavirovou infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat