Bolesti břicha po porodu i teď

Anonymní
12.3.20 22:31

Bolesti bricha po porodu i teď

Ahojky. Zadam o radu. Uz delsi dobu zhrube mesic a pul mozna dva me obcas boli bricho, spis okolo pupku obcas i vpravo a vlevo. Nemela jsem nekterak ani prujem ani zacpu. Vzdy to preslo a vzhledem k tomu, ze kojim jsem to brala jako zavinovani delohy, lehce jsem spinila pricemz mi doktorka i rekla, ze je nedovinuta a dostala jsem atb Duomox 500. Beru k tomu i probiotika. Ted jsem je dobrala a nic. Dnes jsem si dala obed a zacalo me bolet zase. Chtela jsem si dat jogurt, ale po prvni lzicce proste nechutenstvi a zacala jsem krkat jako starej alkoholik. Kdyby aspon plyny, ale ani moc neprdim. Vzala jsem si od kluka espumisan. Nechci kvuli prdum lezt k doktorce, ale zase nevim jak se toho zbavit. Nejake caje? Ktere mohu pri kojeni nebo sebrat odvahu a jit k Dr. ac teda nevim cim mi muze pomoct nom. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12990
21.3.20 12:39

Dobrý den.

Všimla jsem si, že vám na dotaz nikdo neodpověděl… :think:
Zkuste pohledat ve starších tématech. Témat o bolení břicha je zde celá řada. Naleznete je zde. …jinak, mě osobně napadl žlučník. Ten bývá během těhotenství a po něm extrémně zatěžován, vzhledem k hormonálním kotrmelcům, které tělo prodělává… :think: I když ten by asi bolel výše… :nevim:

Každopádně, přeji, aby vaše potíže co nejrychleji odezněly! ;-)
Držím palce! :mavam:

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1730
21.3.20 20:40

A pomohlo ti něco na ty prdíky? Espumisan?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 22:46

@Hancue porad to obcas poboliva. Ale ted se mi ani k doktorovi nechce. Pravda, ze to boli na miste i zlicniku, ale snad to ve zdravi preziju nez se ta zkaza prezene.

• Nahlásit
  • Citovat
1730
22.3.20 02:53
@Anonymní píše:
@Hancue porad to obcas poboliva. Ale ted se mi ani k doktorovi nechce. Pravda, ze to boli na miste i zlicniku, ale snad to ve zdravi preziju nez se ta zkaza prezene.

Tak držím pesticjy. Ale rozhodně to asi ne i dobrý to jen tak přecházet… Aby z toho pak nebyl zánět žlučníku nebo prasklej žlučník. Ale to jsou samozřejmě ty nejhorší varianty…určitě bych to kočko nepodceňovala… :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8944
22.3.20 05:41

Ja mela jednou silene zazivaci problemy a strasne mi pomohl fenyklovy a matovy caj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama