Bolesti břicha po střevní chřipce

Anonymní
13.12.19 18:15

Bolesti břicha po střevní chřipce

Dobrý den, potřebuji poradit. Už asi 2 týdny mě neskutečně bolí celá oblast břicha. Před týdnem jsem měla střevní chřipku, takže jsem to vinila na to. Ale teď už dokonce jím zase normálně, takže to musí být něco jiného. Těhotná nejsem. Naposledy jsem měla sex na začátku srpna. Dělala jsem si potom skoro za měsíc test, který vyšel negativně + jsem byla na každoroční prohlídce u gynekoložky. Ale pro „jistotu“ jsem si udělala test i dnes. Vyšel negativně, viz foto. Bolest je občas v oblasti žaludku, ale nejčastěji střev a pupku. Jako kdyby se to tam hýbalo. Take mám nafouklé břicho. V úterý se chystám k praktické lékařce, která mi určitě řekne více. Ale chtěla jsem se zeptat, zda někdo neměl takové potíže. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17122
13.12.19 19:02

Ja mivam boleni bricha po infekcnim prujmu pravidelne. Vetsinou to trva par dnu a ty bolesti byvaji nekdy fakt hnusny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 19:08

@Lenka_Hal
Právě jsem ten průjem se zvracením chytla z nemocnice od pacientky. Dokonce to chytl i můj otec. Tak uvidím, jestli to přes víkend nepřestane. Ale raději k té doktorce zajdu. Asi už mám nemoc sestřiček. :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat