Bolesti břicha po ukončení kojení u batolete?

4305
17.3.21 23:52

Bolesti břicha po ukončení kojení u batolete?

Prosím nemá někdo stejnou zkušenost jako my?
Mám holčičku 16m, do teď kojena, začala jsem dávat um Sunar pouze bananovy mi pije a postupně přestala kojit, teď je to 5 den kdy už nekojim vůbec a malá se budí a ma bolesti břicha, plynatost, nejde ji prdet a šílené se prohýbá a řve jak tur, nejde ji utisit :( nikdy nespala dobre, chtěla pořád prso, proto jsem chtěla i přestat kojit.
Teď nevím co mám dělat, zda to um nedávat, bohužel ona je ale nejedlik a vždy chtěla aspoň to mléko :think:jinak stolici má každý den normální, žádný prujem ani vyrážky, kdyby měla třeba alergii na mléko :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10574
18.3.21 02:11

Vratila bych se ke kojeni a misto odstavu ucila, aby se po napiti odpojila :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LD1
244
18.3.21 03:22

Řeším něco podobného, syn teda nema žádné UM, v noci kojim uz jen jednou, dvakrát, driv to bylo klidne 8×, fakt psycho. Je mu rok a pul a taky mi přijde, že když se budi, bolí ho břicho. Prohyba se, sem tam si prdne, brečí. Myslím si, ze to je tím, že pri kojeni pracuji střeva, takže je břicho neboli. Kdyz pres noc nic nemají, střeva nepracují, břicho bolí… to mi teda takhle přijde logické, co s tím nevím… napadlo mě dávat aspoň vodu, ale nevím, jestli by to realne pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4305
18.3.21 09:39

No já už nevim, jestli to nemá i spojitost se zuby, teď měla i zvýšenou teplotu poslední tři dny, je to začarovaný kruh :nevim: kojit uz nechci, už mi to nebylo příjemné a taky ze zdravotních důvodů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat