Bolesti břicha před a během menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
1.12.21 03:45

Bolesti bricha pred a behem menstuace

Ahoj potrebovala bych poradit mozna nekdo mel stejnou situaci jak ja ted a poradi mi. Nekdy mne boli brisko tyden pred mentruaci a behem zacatku. Doktorka rikala ze to je normalni kdyz jsem byla na kontrole.5 dni mi meskala menstruace a mne bolelo brisko 5 vecer jsem to dostala a boli mne porad. Obcas ale boli. Nevite co by mi mohlo na tu bolest pomoct prosim. Doktorka mi ani nevzala krev. U ni je vse normalni i bolest pri sexu:( Chtela bych miminko ale jak mam ty bolesti bojim se :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1074
1.12.21 06:16

Tak bolest v podbřišku při Ms je opravdu normální… Někdo je má silnější někdo mírnější…děloha se stahuje (je v křeči) tím se ucpou drobné cévy které vyživují sliznici která narostla aby přijala oplozené vajíčko (bolest pred) tím se ta sliznice neprokrvuje a odumírá…a děloha se pak dal stahuje a zas povoluje aby se te mrtve sliznice zbavila…(bolest při)
Pomáhají teplé obklady, běžná analgetika (paralen, Ibalgin, ataralgin)

Bolest po sexu normální není aleize mít víc příčin…jaká bolest? Je po sexu nebo během sexu? Křeče? Nebo tě bolí když do tebe vniká? Nebo jak? To Nepises…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6022
1.12.21 08:02
@Shamanta píše:
Ahoj potrebovala bych poradit mozna nekdo mel stejnou situaci jak ja ted a poradi mi. Nekdy mne boli brisko tyden pred mentruaci a behem zacatku. Doktorka rikala ze to je normalni kdyz jsem byla na kontrole.5 dni mi meskala menstruace a mne bolelo brisko 5 vecer jsem to dostala a boli mne porad. Obcas ale boli. Nevite co by mi mohlo na tu bolest pomoct prosim. Doktorka mi ani nevzala krev. U ni je vse normalni i bolest pri sexu:( Chtela bych miminko ale jak mam ty bolesti bojim se :,( :,(

Vy jste nemeli prirodopis? To uz se snad vi v 7 tride ze pred ms a pri ms boli bricho 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3377
1.12.21 09:04

Bříško? Je ti pět? No holt PMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
1.12.21 11:57

Před prvním porodem jsem mívala opravdu hooodně silnou bolest. Doktorka mi tenkrát řekla, že na to pomůže jen antikoncepce a nebo těhotenství. Měla pravdu… od porodu mám bolesti o dost slabší.. jestli tě prohlédla a vyloučila např. cysty, pak je to asi takhle opravdu v pořádku. Taky mi tenkrát doporučila obyčejný apoibuprofen.. při velké bolesti klidně dva. Taky pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 12:39

Když mi bylo 13, tak jsem pravidelně 3 dny v měsíci chyběla ve škole.. bohužel jsem měla tak silný menzes, že jsem se sotva udržela na nohou. Vložky mi protíkaly snad hodinu po návštěvě wc. Na noc jsem musela mít 3 a stejně i když jsem se v noci probudila a vyměnila je, tak ráno jsem se probudila se špinavou postelí.
Ustálilo se to někdy v 19 letech, kdy už jsem mohla aspoň trochu fungovat.
Zvykni si nebi změň gynekologa nebo si zkus nechat napsat antikoncepci.
Kamarádka dokonce při menzesu zvracela. Takže bolest břicha je to nejmenší…

• Citovat
  • Nahlásit
1243
1.12.21 12:41

@Conniie
Jsem 3 měsíce porodu, tak doufám, že máš pravdu. :lol:
Pamatuju si, že mi doktorka doporučila (mamka byla u toho) cucnout si vaječného likéru. Že mi to prohřeje a uvolní břicho. Stačilo vypít trošku a pomohlo to.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
1.12.21 13:00
@Wenn.Nox píše:
@Conniie
Pamatuju si, že mi doktorka doporučila (mamka byla u toho) cucnout si vaječného likéru. Že mi to prohřeje a uvolní břicho. Stačilo vypít trošku a pomohlo to.. :D

Já pět :D bolí to furt, ale jinak a o něco míň…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
1.12.21 13:03

@Wenn.Nox měla sem první MS po porodu teď nedávno…myslela sem že se pos… Křeče hrozny a krve víc než po porodu, musela sem měnit co hodinu prvních 5 dní…pak 5 dní normální sila, a pak ještě 14dni špinění..jako fakt super to bylo…další už ale byla normální jako před porodem

Příspěvek upraven 01.12.21 v 13:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
1.12.21 13:05

@Vladusxx
Já už teda první taky měla a první den dobrý, pak 2 dny hrůza (horší než MS před porodem) a pak jako když utne. Tak jsem zvědavá na další. :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
1.12.21 13:07
@Wenn.Nox píše:
@Conniie
Pamatuju si, že mi doktorka doporučila (mamka byla u toho) cucnout si vaječného likéru. Že mi to prohřeje a uvolní břicho. Stačilo vypít trošku a pomohlo to.. :D

Máma mi taky dávala cucnout vína. Odmala křeče jako blázen, pomohl až druhý porod :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat