Bolesti břicha při zavedené Mireně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska03
Kelišová 5679 příspěvků 13.01.18 21:37
bolesti břicha při zavedené Mireně

Mirena - bolesti břicha, nepravidelné špinění/krvácení, zhoršení pleti
Dobrý večer, moc prosím o radu ty, které si prošly něčím podobným:

rok a čtvrt mám zavedenou Mirenu :roll: od samotného úvodu věčně špiním + menstruace zůstala zachována, ale v menší intenzitě krvácení než bez Mireny, ale posl. dobou mě trápí velmi silné pobolívání podříšku, nejvíce vlevo a vystřeluje to do levého třísla :zed: k tomu návaly horka, slabost, bolesti prsou :roll: už jsem si říkala zda nejsem těhotná… pleť jako puberťačka a to jsem s pletí neměla nikdy potíže…

pokud jste si něčím z výše uvedeného prošly pomohlo vám něco nebo se prostě stav zlepšil jen vyndáním Mireny?

na to nepravidelné špinění mi dr. dala jednou hormony v tbl formě, ale že by se to nějak extra zlepšilo se říct nedá..

předem děkuji za jakoukoliv radu… ať vím zda trvat na vytažení nebo prodlužovat trápení :think: :think: :think: mám 2 kamarádky a ty jsou s Mirenou max spokojené :roll:

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 13.01.18 21:42

Taky často špiním a to jí mám pul roku. Pleť mám stejnou, břicho nebolí ale to slpinění mě štve

Strecha
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 13.01.18 21:53

Tak to jste vydrzela dlouho-ja ji mela 2mesice. Hrozne me bolelo bricho na prave strane (myslela jsem, ze slepak). To se neprokazalo, mela jsem zvetseny vajecnik, velmi vysoke CRP, nakonec jsem skoncila v nemocnici (mela jsem s sebou 4mesicni mimco-fakt super). Zazadala jsem o vyjmuti-do 3dnu byla bolest pryc…

Uživatel je onlinechaela
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 13.01.18 21:54

Ahoj, já mám rok nehormonální tělísko, ale problémy podobné. MS zvláštní, ale to může být jak tělískem, tak po porodu (MS jsem měla zatím 8×). Pleť hrůza, břicho mě bolí stejně jak tebe, někdy víc, někdy míň. Špinění nemám, ale dost častý výtok. Teď mi navíc začlo trošku téct mléko (nekojím už 5 měsíců). Moc se mi nechce tělísko vytahovat, nevím, jakou jinou antikoncepci bych zvolila. Ale zase pokud všechny tyto problémy souvisí s ním, tak nevím.
Promiň, neporadila jsem. S dovolením sis tebou počkám na odpovědi.

koziskova
Kecalka 174 příspěvků 14.01.18 00:12

Ahoj, měla jsem Levosert (generikum Mireny) vydržela s ním 5 měsíců a po vyndání přišla velká úleva. Moje problémy byly: špinění a krvácení od zavedení, bolesti podbřišku, bolavá a citlivá prsa, razantně se mi zhoršila pleť, přecitlivělost a pak takový divný výtok, připomínalo mi to očistky (ale to bylo v těch málo dnech, kdy jsem náhodou nekrvacela). O chuti na sex ani nemluvím. Taky vím o hodně spokojených, já k nim bohužel nepatřila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama