Reklama

Bolesti břicha při zavedené Mireně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska03
Kelišová 5691 příspěvků 13.01.18 21:37
bolesti břicha při zavedené Mireně

Mirena - bolesti břicha, nepravidelné špinění/krvácení, zhoršení pleti
Dobrý večer, moc prosím o radu ty, které si prošly něčím podobným:

rok a čtvrt mám zavedenou Mirenu :roll: od samotného úvodu věčně špiním + menstruace zůstala zachována, ale v menší intenzitě krvácení než bez Mireny, ale posl. dobou mě trápí velmi silné pobolívání podříšku, nejvíce vlevo a vystřeluje to do levého třísla :zed: k tomu návaly horka, slabost, bolesti prsou :roll: už jsem si říkala zda nejsem těhotná… pleť jako puberťačka a to jsem s pletí neměla nikdy potíže…

pokud jste si něčím z výše uvedeného prošly pomohlo vám něco nebo se prostě stav zlepšil jen vyndáním Mireny?

na to nepravidelné špinění mi dr. dala jednou hormony v tbl formě, ale že by se to nějak extra zlepšilo se říct nedá..

předem děkuji za jakoukoliv radu… ať vím zda trvat na vytažení nebo prodlužovat trápení :think: :think: :think: mám 2 kamarádky a ty jsou s Mirenou max spokojené :roll:

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 21:42

Taky často špiním a to jí mám pul roku. Pleť mám stejnou, břicho nebolí ale to slpinění mě štve

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 13.01.18 21:53

Tak to jste vydrzela dlouho-ja ji mela 2mesice. Hrozne me bolelo bricho na prave strane (myslela jsem, ze slepak). To se neprokazalo, mela jsem zvetseny vajecnik, velmi vysoke CRP, nakonec jsem skoncila v nemocnici (mela jsem s sebou 4mesicni mimco-fakt super). Zazadala jsem o vyjmuti-do 3dnu byla bolest pryc…

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 21:54

Ahoj, já mám rok nehormonální tělísko, ale problémy podobné. MS zvláštní, ale to může být jak tělískem, tak po porodu (MS jsem měla zatím 8×). Pleť hrůza, břicho mě bolí stejně jak tebe, někdy víc, někdy míň. Špinění nemám, ale dost častý výtok. Teď mi navíc začlo trošku téct mléko (nekojím už 5 měsíců). Moc se mi nechce tělísko vytahovat, nevím, jakou jinou antikoncepci bych zvolila. Ale zase pokud všechny tyto problémy souvisí s ním, tak nevím.
Promiň, neporadila jsem. S dovolením sis tebou počkám na odpovědi.

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 14.01.18 00:12

Ahoj, měla jsem Levosert (generikum Mireny) vydržela s ním 5 měsíců a po vyndání přišla velká úleva. Moje problémy byly: špinění a krvácení od zavedení, bolesti podbřišku, bolavá a citlivá prsa, razantně se mi zhoršila pleť, přecitlivělost a pak takový divný výtok, připomínalo mi to očistky (ale to bylo v těch málo dnech, kdy jsem náhodou nekrvacela). O chuti na sex ani nemluvím. Taky vím o hodně spokojených, já k nim bohužel nepatřila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >