Bolesti břicha a silný výtok - menstruace nedorazila

Anonymní
15.10.20 16:22

bolesti břicha silný vytok MS nikde.

Dravím vás mám na vás prosbu, dnes je to 2 den co mám zpozdenou menstruaci vetsinou mi chodí jak hodinky max den zpoždění. test jsem si dělala před MS byl tam slabý duch málo vidět skoro vůbec. ale dnes už nic na testu. takze neřeším. tehotna bych mohla být ale test negativní. od včera mám dost silnější bolesti podbrisku. a pár dní už mě trápí dost silný vytok. s manželem chceme mimi ale nejde nám to. Co myslíte že by to mohlo být? Jen ještě mám delohu vpředu. dr říkal že když se to nespraví pomocí míče tak by mi delohu odebral.je mi 30 let jedno dítě už mám. snad to nějak chapete nevím jak to vysvetlit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7951
15.10.20 17:09

Ještě bych počkala, podle mě se ti menstruace brzy spustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 17:14

Já mám takové výtoky vždy před MS. Může to být i nějaký zdravotní problém…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 12:09

@karkarka tak jsem zkusila test viz foto není ale z ranní moči. vidite tam něco? boli mě děsně kříž MS stále nikde. vytok přešel. mam nafoukle břicho. co myslíš?

• Citovat
  • Nahlásit
7951
16.10.20 12:14
@Anonymní píše:
@karkarka tak jsem zkusila test viz foto není ale z ranní moči. vidite tam něco? boli mě děsně kříž MS stále nikde. vytok přešel. mam nafoukle břicho. co myslíš?

Neco málo tam možná je. Zkus za dva dny z ranní moči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 12:17

@karkarka také vidím ale už nevím co dělat mám už zpoždění 3 den. v noci hrozná bolest podrbrisku pořád mě to budilo. vcera jsem dělala test z de maxu papirek a na něm nic.pred pár dny cca 5dnu před MS a duch ale malinko viditelný.

• Citovat
  • Nahlásit
7951
16.10.20 14:33
@Anonymní píše:
@karkarka také vidím ale už nevím co dělat mám už zpoždění 3 den. v noci hrozná bolest podrbrisku pořád mě to budilo. vcera jsem dělala test z de maxu papirek a na něm nic.pred pár dny cca 5dnu před MS a duch ale malinko viditelný.

Urcite udělej test z ranní moči. Citlivosti 10. A nech se prohlednout na gyndě. Bolesti může způsobovat i cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 14:58

@karkarka nemám už 10mam ještě test intime 25papirek.no když jsem byla v srpnu u dr tak říkal že tam mám cystu malou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.20 08:42

Tak jsem zkusila intime papirek 28 a nic negativní. myslis že mám ještě šanci? mam zkusit koupit ještě nějaký testik

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:18

@karkarka ahoj tak jsem teď zkusila women secret vidíš na něm něco? jinak ještě jsem zkousela před 3 hodinami clear blue ne digi a na něm vyskočil trošku duch až po limitu malinký není vůbec moc vidět co myslíš mám naději na stále není.

• Citovat
  • Nahlásit
7951
18.10.20 17:10
@Anonymní píše:
@karkarka ahoj tak jsem teď zkusila women secret vidíš na něm něco? jinak ještě jsem zkousela před 3 hodinami clear blue ne digi a na něm vyskočil trošku duch až po limitu malinký není vůbec moc vidět co myslíš mám naději na stále není.

Bohužel, tyhle už jsou negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 08:15
@karkarka píše:
Bohužel, tyhle už jsou negativní.

Ahoj zkusila jsem z ranní moci co myslíš vidíš něco? uz končím s tetováním asi z toho nic nebude dnes mě děsně bolí prsa.ms stále nikde kéž by nepřišla.

• Citovat
  • Nahlásit
7951
19.10.20 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj zkusila jsem z ranní moci co myslíš vidíš něco? uz končím s tetováním asi z toho nic nebude dnes mě děsně bolí prsa.ms stále nikde kéž by nepřišla.

No je to zvláštní. Malý duch tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 08:35

@karkarka tady ještě lepší fotka do 3 minut po namoceni vidíš i tady. Já už fakt nevím co dělat…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 09:06
@Anonymní píše:
Já mám takové výtoky vždy před MS. Může to být i nějaký zdravotní problém…

Aha ja právě nikdy to neměla jen v prvním těhotenství jsem měla výtoky až do 5 měsíce mě trápili ale už jsem bez takže vůbec nevím co dělat co si myslet. sakra už kéž by MS nedorazila ale myslím že kdybych byla v tom tak test už má dálnici d5 :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama