Bolesti břicha v oblasti žaludku.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 13:02
Bolesti břicha v oblasti želudku.

Ahoj maminky, už nějakou dobu mě trápí bolesti žaludku. Je to taková soustavná bolest. Nejsou to křeče ani bodání spíš takové pálení a svýravá soustavná bolest. Mám to už týden asi od oslavy narozenin, hodně se popíjelo a jedlo. Tak 4× do roka, mě tohle vždycky postihne bolí to 2 týdny a pak to samo odezní. Bohužel k dr. se nedostanu jsou prázdniny manžel vytíženej a já dvě děti na krku. Bolest mě trápí vždycky od rána než se nasnídám po snídaní mě to nebolí a začne až tak po hodině zase a bolí a takhle pořád dokola celej den. Nevypozorovala jsem z čeho mě tohle začne, ale nejspíš asi mastné a možná ta kombinace alkoholu. Já to nechápu, protože někdy si dám špekáček a nic se neděje a pak ani nevím z čeho mě začne bolet žaludek. Maminky nemáte někdo podobnou zkušenost, případně co vám pomáhá. Já se snažím jíst zdravěji, ale nějak to nepomáhá. Zkoušela jsem esspumisan ani ten nepmomáhá. Už nějak nevím co s tím. Jsem z toho docela podrážděná, nemám na nic chuť pořád škytám a cítím se být nafouklá. :,( K dr. se momentálně nedostanu, leda s dětma.. :roll:

Reakce:
pajulinkaa
Závislačka 4584 příspěvků 22.07.19 13:38

Tak já mám to samé, v září jsem objednaná na vyndání žlučníku, našli mi 3 kameny. Takže teď s dietou mě jen poboliva a jakoby tlačí. Poslední kolika byla fakt strašná, spustily to 4 krokety a kousek smažáku co jsem dojídala po synovi večer :roll: :mrgreen:.

Lulina999
Kecalka 484 příspěvků 22.07.19 13:46

U mě je to taky žlučník.

phedr
Kecalka 204 příspěvků 22.07.19 13:54

Měla jsem před pár lety po střevní chřipce, dle testů a ultrazvuku nic nenašli, takže jsem měla na čtrnáct dní nasazený omeprazol. Dá se volně koupit v lékárně, ale bez porady s lékařem se nesmí brát dlouhodobě, úleva by měla nastat do třech dnů.

Váš příspěvek
Reklama