Bolesti břicha, zvracení, alergická reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 04:54
Bolesti břicha, zvracení, alergická reakce

Zdravím, předevčírem jsem snědla mentolové bombóny, ihned jsem si spálila rty, jazyk a pálelo mě břicho zevnitř, letěla jsem na pohotovost, tam mi řekli že je to alergická reakce (stejné bombóny jsem již dřív jedla bez problému) píchli mi injekci na potlačení příznaků a jela jsem domů. Včera mě začalo šíleně bolet břicho, zvracela jsem růžovou vodu (nic růžového jsem nejedlá) a k tomu jsem měla pocit slabosti, na omdlení, bolest hlavy jako by mi otékala hlava. Vezla mě rychlá do nemocnice, vyšetřili mě, dali kapačku a z krve zjistili že mám málo draslíku. Přišla jsem domů před pátou večer a hned spala do teď. Dnes ráno. mi bylo fajn do doby, než jsem se na pila čisté vody. Znovu ztěšklo břicho, zvracela jsem a měla průjem. Myslíte že je to z nedostatku drslíku? Vitamíni mám předepsané a dnes pro ně jedu ale mám celkem strach. Nechce se mi zase jet do nemocnice, přijdu si jak hypochondr.

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8144 příspěvků 20.06.19 11:59

Měřili ti krevní cukr? Není možné, že bys měla cukrvku, o které se ještě neví? Kdy si byla na preventivní prohlídce?

Další variantou rozvratu iontů může být třeba přiliš drastická dieta a nebo ješt ěnavíc kombinovaná s alkoholem.

Obávám se, že potřebuješ zpátky do nemocnice a potřebují najít příčinu tvých obtíží (pokud by to bylo z toho že moc nejíš, tak jim to fakt musíš říct).

držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 12:06

Rozbor krve mi dělali naposledy v únoru a vše bylo v pořádku, jedla jsem normálně až teď jak mě bolí břicho a chce se mi zvracet to nepokouším. Alkohol moc nepijí, jen příležitostně třeba jedno pivo a víc nechci, mám raději ovocné nealko. Nikdy jsem takové problémy neměla. Na pustila jsem si vanu a meduňkový čaj tak je mi trochu lépe.

Váš příspěvek
Reklama