Bolesti čípku v těhotenství

Anonymní
9.1.20 18:39

Bolesti čípku v tehotenstvi

Ahoj, jsem v 19+4 tt.. prosim vas uz cítím 3 den bolesti jak kdyby podbriskem a připadá mi jak kdyby u čípku takovy bodový bolesti při kterých nevim jestli sedet nebo lezet je to hrozny… mam strach o malé.. byla sem dnes u doktorky jenze mi rekla ze ultrazvuk delat nebude takze me nevysetrila a napsala mi jen doporučení na velký screening, který mam jit az v únoru..kdyz pujdu na pohotovost, co myslite ze budou semnou delat? Myslite ze me můžou vyšetřit železnými zrcátky nebo do me nejak šťourat nebo me poslat do špitálu? Jsem fakt hodne ve stresu, mam zásobou 2 samovolné potraty ????????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1149
9.1.20 19:03

Okamžitě bych změnila doktora. Neskutečné, ty za ní příjdeš s problémem a ona tě takhle odbyde. 8o
Jela bych na pohotovost. Taky jsem byla a říkali že je nejlepší jet na pohotovost tam kde budeš rodit.
I mě normálně vyšetřili zrcadly, aby prohlédli čípek. Ale já bych jela. V tomhle jsem posera :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 19:06

@Jessica4 myslis ze mi budou delat i ultrazvuk?

• Citovat
  • Nahlásit
1149
9.1.20 19:10
@Anonymní píše:
@Jessica4 myslis ze mi budou delat i ultrazvuk?

To rozhodně. Vždy mi ho dělali. Na pohotovosti kontrolují vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 19:23

@Jessica4 ja s touhle pani doktorkou vubec nejsu spokojena.. do ted nevim co cekam.. myslis ze mi to řeknou na pohotovosti kdyz se zeptám? Bolesti mam, mozna zánět močáku, neznam pohlavi a vzdy me jen tak odprskne..

• Citovat
  • Nahlásit
1149
9.1.20 19:29
@Anonymní píše:
@Jessica4 ja s touhle pani doktorkou vubec nejsu spokojena.. do ted nevim co cekam.. myslis ze mi to řeknou na pohotovosti kdyz se zeptám? Bolesti mam, mozna zánět močáku, neznam pohlavi a vzdy me jen tak odprskne..

Já mám tedy skvělou doktorku, 2× na kontrole jsem se ptala na pohlaví. Vždycky byl nějak blbě otočený :mrgreen: ptala jsem se i na pohotovosti. Byla jsem na Bulovce a taky tam nebyl vidět. A doktor neměl problém se podívat. Asi to bude spíš záležet na příležitosti jakou bude mít doktor náladu.
Hele pro tvůj klid jeď. Ten stres a obavy jsou mnohem horší než to že tam pojedeš. :)
A hledej novou doktroku. Takhle za to fakt nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
9.1.20 19:33

Také bych jela, jsem tedy na konci 11.týdne, ale stejné potíže jsem měla teď v neděli, v noci mě to až vzbudilo. Druhý den jsme jeli na pohotovost, udělali test moči a negativní, ultrazvuk byl také v pořádku, i zrcadly vyšetřili, prý je to tím, jak se děloha roztahuje. Včera jsem byla u svého gynekologa na řádné kontrole a ten také zrcadly nic neshledal, jen odřený poševní vchod, mě tedy i moc řezalo při močení a bylo to dost obtížné, tak pro jistotu udělal i kultivaci z pochvy a pro jistotu nasadil Tetraborico globule. Pocit jako na zánět močáku mám také. Určitě jeďte ať se na Vás podívají, jsem přesvědčená, že to nic nebude, ale jistota je jistota a není nic jednoduššího než namočit papírek do vzorku, což udělají za 5 minut. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
9.1.20 20:54
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v 19+4 tt.. prosim vas uz cítím 3 den bolesti jak kdyby podbriskem a připadá mi jak kdyby u čípku takovy bodový bolesti při kterých nevim jestli sedet nebo lezet je to hrozny… mam strach o malé.. byla sem dnes u doktorky jenze mi rekla ze ultrazvuk delat nebude takze me nevysetrila a napsala mi jen doporučení na velký screening, který mam jit az v únoru..kdyz pujdu na pohotovost, co myslite ze budou semnou delat? Myslite ze me můžou vyšetřit železnými zrcátky nebo do me nejak šťourat nebo me poslat do špitálu? Jsem fakt hodne ve stresu, mam zásobou 2 samovolné potraty ????????

Ja to taky tak měla a vse bylo ok, mela jsem vzdycky pocit, jako by mi někdo do čípku vrazil jehlu…nic to neznamenalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
9.1.20 20:59

Určitě si dojeď do nemocnice. A doktorku změň. Zvlášť po předchozích zkušenostech potřebuješ mít empatického lékaře, který tě neodmítne. Chápu, jak moc se musíš bát. Já rodila mrtvou holčičku ve 41+1 a nedovedu si představit, že by mě teď lékař poslal bez vyšetření a utz domů, i kdybych mu tam lezla třeba ob den, nikdy by si to netroufl, když už byl jednou takový problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
9.1.20 21:13

@Katy488 hrozně moc mě mrzí co se stalo. :,(
Ale i kdyby se tohle nestalo tak si nemůže žádný doktor tohle přeci dovolit. HRŮZA!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
9.1.20 21:37

@Jessica4 Neměl by, ale bohužel se to stává čím dál častěji. Mě právě odeslali domů z kontroly v nemocnici i přes špatný monitor (na utz měly nárok jen maminky nad 30) s tím, že je to normální a že jsem mladá, tak není pravděpodobnost, že by byl nějaký problém. Když jsem se tam vrátila už s bolestma bylo pozdě, malé už nebilo srdíčko. Úplně chápu, jak musí zakladatelce být po dvou potratech, když jí odmítnou vyšetřit. Asi bych zešílela strachem. Nedovedu si představit nemít empatického doktora, kterému věřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat