Bolesti hlavy, horečky a kojení 6 týdenního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 03.10.14 17:16
bolesti hlavy, horečky a kojení 6 týdeního miminka

Ahoj holky, tak od včerejšího večera bojuji s horečkami, rýmou a pulsujícími bolestmi hlavy.. v příručce o kojení jesm se dočetla že se smí při kojení Brufen, nebo ibalgin ale n déle než 7 dní a paralen jednorázově.. poslala jsem přítele do lekárny, přšiel s paralenem že brufen mu nedala když kojím se prý nesmí.. a já se ptám, co jste braly vy, když jste měly horečky? ta bolest hlavy se už nedala vydržet a tak jsem půlku paralenu snědla, drobet s mi ulevilo ale co když se mi stav zase horší? můžu další paralen když brufen nemám? celé dopoledne jsem nebyla schopná pořádně se o děti postarat( mám ještě tříletého syna), malého plně kojím, to bylo jediné na co jsem se zmohla.. jak jste bojovaly s takto nepříjemnými stavy vy? mát nějaké rady? a co čajová směs na nachlazení pro děti? obsahuje: šípek, lipový květ, plod černého rybízu, roobois, kořen echinacey a květ divizny? už piju druhý šálek tak doufám že z toho nebude mít maličký nějakou pakárnu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 03.10.14 17:21

@Gabrielaaa Posli přítele do lékárny, ať se tam nevykecava a koupí Brufen. Kdyžje blbej a nnechá si tohle líbit, tak si holt dá druhé kolo.

Příspěvek upraven 03.10.14 v 17:21

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 03.10.14 17:21

Paralen muzes a vem si normalni davku podle pribalaku, kdyz to poddavkujes, tak je to celkem k prdu.
At je brzy lip

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 03.10.14 17:22
@j.a.n.i1 píše:
@Gabrielaaa Posli přítele do lékárny, ať se tam nevykecava a koupí Brufen. Kdyžje blbej a nnechá si tohle líbit, tak si holt dá druhé kolo.Příspěvek upraven 03.10.14 v 17:21

no u nás už je v lekarně zavřeno… :nevim:

Ťuhík
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 03.10.14 17:25

No já mela dva týdny po porodu anginu. Taky jsem plně kojila. Brala jsem si celý paralen. Jinak bych nebyla schopná ani stát. Jinak já pila Lipak. A měla jsem i odstrikane mléko jeste z porodnice. Takže malého v noci nakrmil přítel. Měl dovolenou, takže mi hodne pomohl. Maly byl jeste k tomu nedonosenec a měl i silnou žloutenku. Takže já jela 30 minut kojení pak 20 minut trvalo, než si maly odrihl a jeste dalších 30 minut odstrikat. Bez přítele bych to nezvládla. Hodne odpočívat.

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 03.10.14 17:28

@Ťuhík naštěstí malej pije rychle ale krkání nám taky hrozně dlouho trvá. taky měl silnou žloutenku byl na fototerapii… no a jak dlouho si paralen brala? si na noc vezmu celý..

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 03.10.14 17:37

@Gabrielaaa normálně paralen běžným dávkováním a chlapa zaúkolovat pro brufen, je fakt lepší, hlavně na tlumení bolesti a taky tím, že do mlíka jde minimálně. Ať pro něj třeba sjede do nějaké nonstop lékárny a nevykecává se tam, pro koho je, já vždycky, když jsem šla do lékárny, tak jsem říkala, že kupuju pro manžela, abych se nemusela dohadovat ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 03.10.14 17:44
@Gabrielaaa píše:
no u nás už je v lekarně zavřeno… :nevim:

No, za blbost se platí, tak si holt udělá výlet…

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 03.10.14 18:20
@j.a.n.i1 píše:
@Gabrielaaa Posli přítele do lékárny, ať se tam nevykecava a koupí Brufen. Kdyžje blbej a nnechá si tohle líbit, tak si holt dá druhé kolo.Příspěvek upraven 03.10.14 v 17:21
:pankac: moje rec. Lekarnice mu nema co " neprodavat " kdyz je to volne prodejny lek. I kdyby ho chtel na snupani :roll:. Taky bych ho poslala znovu
iiiv
Extra třída :D 11264 příspěvků 03.10.14 19:00

Nevím, proč jsi nešla k doktorovi, jestli máte zavřenou lékárnu, tak ti asi nic jiného než paralen nepomůže. A zítra vyslat drahou polovičku pro ibalgin.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 03.10.14 19:05

@iiiv Tak já tedy nevím, já bych taky s teplotou, rýmou a bolestí hlavy taky nelezla k doktorovi, ale brufen tedy máme trvale doma a nenechám si od lékárnice kecat do toho, co si koupím za VOLNĚ PRODEJNÝ lék.

iiiv
Extra třída :D 11264 příspěvků 03.10.14 19:17

@j.a.n.i1 já běžně taky ne, ale když mám doma 6 týdenní mimino tak bych šla.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 03.10.14 19:23

@iiiv Taky bych nesla, nějak nevidím souvislost s tím miminem. @Gabrielaaa V obchodních centrech mají lékárny do devíti, nemůže ti tam někdo zajet?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 03.10.14 19:29

@iiiv Nějak nevím, co bych se u toho doktora dozvěděla (tedy krom toho, že by tam to mimino ještě mohlo něco chytit), to že můžu brufen vím i bez něj. A kapky do nosu bych si dokázala naordinovat taky sama.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 03.10.14 19:42

Tak půlka paralenu je k ničemu, to je pro 20kg dítě :nevim: a brufen bych si taky vzala, někdo říká, že je lepší, že má velký molekuly, atudíž do MM vůbec nepřechází.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >