Bolesti hlavy na konci menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 15:11
Bolesti hlavy na konci menstruace

Dobrý den, už několikátý cyklus u sebe pozoruji v období končící menstruace bolesti hlavy. Jindy je nemám. Už jsem dnes jak praštěná, v práci jsem si vzala ibalgin a stále žádná změna. Na někdo stejnou zkušenost? Dá se tomu nějak předcházet? Minule mě hlava bolela dva dny :,(

Reakce:
barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 24.04.19 15:25

Mám to stejně, zatím jsem to nijak neřešila :nevim:

Mišule86
Kecalka 231 příspěvků 24.04.19 15:28

Ja tak měla také, je to migréna. Zkus neurologa, da ti něco, co pomůže. Léky bez předpisu většinou nefungují..

Uživatel je onlinephedr
Povídálka 23 příspěvků 24.04.19 15:32

Ahoj, já mám to samé cca od třetího či čtvrtého dne mívám bolesti hlavy, u mě spíš silné migrény. Co jsem vypozorovala a vyzkoušela, tak u mě na to má velký vliv strava, během menstruace si nemůžu dát čokoládu nebo potraviny, které obsahují velké množství rafinovaného cukru. Když se tomuto vyhnu, tak jsou bolesti minimální a někdy žádné. Docela mi zabírají homeopatika a hormonální jóga, nechci do sebe zbytečně cpát chemii, ale mám i prášky od doktora.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 15:50

@phedr děkuji za tu stravu, opravdu jsem teď měla více čokolády :?

Beata6
Povídálka 28 příspěvků 24.04.19 16:23

Mám to také tak, ale před menstruací. Dva dny mě bolí hlava, také vezmu prášek..ten mně většinou pomůže.

Risanka
Kecalka 218 příspěvků 24.04.19 16:57

Mam bolest hlavy 1-2 dny před MS a pak i když MS končí, je to pravidelný ale nepomáhá mi na to nic jak se toho zbavit.

Ou
Kelišová 7337 příspěvků 24.04.19 17:07

Pokud necheš brát ibalgin či podobné léky (je potřeba ho sníst předtím, než to začne a spíš vyšší dávku, zejména pokud nejsi vyloženě droboučká), tak zkus dva, tři cykly užívat drmek, jestli to pomůže.

Šla bych třeba do těchhle kapslí a využívala balení a počkala co to udělá.
 https://doplnky-stravy.heureka.cz/…g-90-kapsli/

Pozor - zvyšuje šanci na otěhotnění.

Další věc, která neuškodí, ale určitě pomůže (a taky zvyšuje šanci na otěhotnění) jsou nějaké cviky, které srovnají dysbalance v pánevní oblasti - cvičení podle mojžíšové, hormonální joga, mohenodžaro, dobře vedené pilates či orientílní tance.

Váš příspěvek
Reklama