Bolesti jako při menstruaci v těhotenství

135
9.8.20 23:10

Bolesti jako při menstruaci v těhotenství

Hezký večer všem, vím, že je to pravděpodobně hloupý dotaz, ale čekám první miminko a moc se neorientuji. Na poslední návštěvě před dvěma týdny jsem měla velikost čípku 24,8mm a hranice je prý 25mm. Již 5-6 týdnů si zavádím tabletku do pochvy a jim Magnesium v tabletách proti tvrdnutí břicha. Již druhý večer mám bolest v podbřišku. Jako bych měla opravdu silnou menstruaci. Malou cítím hodně nízko, ale také stále cítím její pohyby. Jen spíše v podbřišku. Nechci nijak plašit, ale tu bolest cítím už tak půl hodiny. Před půl hodinou to tedy bylo silnější, ztvrdlo mi břicho a musela jsem hodně dýchat, abych tu bolest nějak přežila či jak to nazvat. Teď mám stále pocit jako bych měla menstruaci a necítím se zkrátka ve své kůži, nevím jak to popsat. Dnes jsem 27+2. Máte někdo osobní zkušenost? Nemůže to být jen roztahování dělohy?
K doktorovi mám jít na prohlídku ve čtvrtek. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4854
9.8.20 23:22

Jela bych se nechat zkontrolovat na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60048
9.8.20 23:24

@Kuky206 vždy je lepší zajet do porodky na kontrolu, kor v tomto týdnu.. Má ještě hodně času.. :think: nečekala bych do čtvrtka, ale minimálně zavolala své dr :think: ale spíš, pokud se to takto stupňuje, bych svihala do té porodnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
9.8.20 23:52

@Kuky206 Jsem o víc než 6 týdnů dál, než ty a kdybych měla tvoje pocity, jsem dávno na pohotovosti a modlím se, ať se prtě ještě nehrne ven. Nevím, na co čekáš, předčasný porod ve 28.tt fakt není sranda, už takhle máš kratší čípek, doktor tě určitě upozorňoval, ať se v případě čehokoli podezřelého necháš zkontrolovat a ty půl hodiny prodýcháváš bolest a tvrdnutí břicha a přesto sedíš doma na zadku? 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
10.8.20 02:33

Ono to pak přešlo. Respektive jsem to zaspala. Ale určitě dnes doktorovi tedy zavolám, aby se na mě podíval raději dříve. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
10.8.20 04:32

@Kuky206 šla bych dnes ke svému dr přes telefon stejnak zjistí prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14106
10.8.20 05:16

Nechci nijak panikařit, ale měla jsi jet okamžitě na pohotovost. Mě se takovými bolestmi vždy hlásil začátek porodu… Ale ty jsi v hodně nízkém týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4102
10.8.20 06:36
@nozu píše:
Nechci nijak panikařit, ale měla jsi jet okamžitě na pohotovost. Mě se takovými bolestmi vždy hlásil začátek porodu… Ale ty jsi v hodně nízkém týdnu.

Měla jsem to stejně. Bolesti byly způsobené tím že se otevíral čípek, a ve 26tt mi hrozil předčasný porod. Rozhodně bych nečekala na svého dr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama