Bolesti jako při MS, ale ovu testy negativní

Anonymní
31.5.20 22:08

Bolesti jako při MS, ale ovu testy negativní

Ahojky, prosím holky, setkala ste se některá s bolestí po MS? Jsou prirovnatelne k lehkým bolestem při MS, zatím ne tohle teda nikdy nepotkalo..MS jsem měla 19.5., po cca týdnu zpoždění, tt negativní. Máte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
31.5.20 23:54

Ano, měla. Ale v mém případě to byl zánět dělohy. Snad to u tebe bude jen nějaká “prkotina”

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 00:04

@iamlenka Tak to si mě moc nepotěšila, měla si k tomu ještě jiné příznaky? Teplotu, nebo tak? Jinak děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1234
1.6.20 00:44

Mela jsem hlavně bolesti v podbřišku a bolest zad. Pak jeste i horečku a zimnici. Ale nechtěla jsem tě nějak strašit :slight_smile: Dostala jsem antibiotika s k tomu jsem pila kontryhelovy čaj.

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
1.6.20 08:11

Toto vnímat můžeš už k ovulaci, s ovulačními testy tedy nemám žádnou zkušenost a nevím, jak ji ukazují, ale já cítívám něco podobného, a přesně vždy 2 týdny na to (od 1.dne, co to cítím, někdy to cítím i více dnů) přijde MS, když nepřijde, tak to značí na těhotenství.

Dokud jsem si neměřila BT, tak jsem si myslela, že cítím prostě ovulaci, když přeci přijde za 2 týdny MS, ale veskutečnosti je to tak, že mi teplota vystoupá až tak 4.den po, takže mi tak tělo pouze hlásí, že ovulace se blíží. Jak už jsem psala, já to mám pravidelně, ale pravda, nebylo tomu tak vždy a nějak to začít muselo a prostě jsem pak časem jen vypozorovala ty zákonitosti, právě že mi to fungovalo i při nepravidelných cyklech, menstruce se podle toho dala hezky předpovídat.
Ty asi musís vyčkat, co se z toho vyvrbí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 04:22

Dnes jsem začala mírně spinit, jestli se tomu tak dá vůbec říkat :joy: :rolling_eyes: vždy jen lehce na WC.. Tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbi.. Ale ovu testy furt negativní, jestli jsem to prosvihla, nevím..
Každopádně díky za zkušenosti :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama