Bolesti kolen a nemožnost chození

19.1.20 19:47

Bolesti kolen a nemožnost chození

Hezký den maminky, prosím vás o pomoc či radu. Cca od konce 5 měsíce mě začala bolet kolena, stav se postupně zhoršoval. V tuto chvíli již skoro nechodím, pouze nutné návštěvy wc s chodítkem, jinak se hýbat nemohu. Vyšetření minimální z důvodu těhotenství a odpověď lékařů je, že se uvidí po porodu. Do porodu mi chybí 6-7 týdnů a bojím se toho. Nevím, jak to v tomto stavu zvládnu a hlavně co bude potom. Kolena mě neudrží a bez chodítka opravdu ani krok. Měla jste prosím některá z vás stejný problém? Jak jste řešila? Bylo po porodu opravdu lépe? Moc vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.20 19:56

A kolik vážíte? a kolik jste doposud přibrala? přijde mi to teda dost šílené že se neunesete, nikdo vám teď asi neřekne, co bude po porodu, jestli vás bolí pouze klouby, zkuste nějaké výživové doplňky, třeba vám to uleví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3932
19.1.20 20:00

Měla jsem to po porodu. Lupalo mi v koleni často a po 3mes jsem se ráno vzbudila s hroznou bolesti v koleni a kompletní nehybnost kloubu(ani do auta mě odvoz nemohl dostat-k dr.) Měla jsem tam zánět který nešel vytáhnout…ani 1ml.. dostala jsem paralen + fastum gel. Za 2-3dny jsem byla opět mobilní. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 20:00

@sasenka2000
Přibrala jsem hodně, aktuálně min 25 kilo. Už přes měsíc beru Colafit, jiné léky mi nedovolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
19.1.20 20:35

Geloren…ale nevím jestli se může v tehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
19.1.20 21:21

A ostatní klouby jsou v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 21:30

@sediza
Ano, nic jiného mě nebolí. Jen ty kolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
19.1.20 21:38
@Kaatharinka píše:
@sediza
Ano, nic jiného mě nebolí. Jen ty kolena

Tak to je dobré znamení. Muze to byt jen z pretizeni kvuli váze. Buďte trpelivá a po porodu vas jiste vyšetří. Pokud mate zanet, otok, tak doporucuji prieznitz!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 22:18

@sediza
Moc vám děkuji za radu, zítra vyšlu někoho do lékárny. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
19.1.20 22:32
@Kaatharinka
@sediza píše:
Tak to je dobré znamení. Muze to byt jen z pretizeni kvuli váze. Buďte trpelivá a po porodu vas jiste vyšetří. Pokud mate zanet, otok, tak doporucuji prieznitz!

Mám stejný problém ale jen s jedním kolenem v noci křičím bolestí jak to bolí a nemohu se otočit, jsem ve 14tt a k doktorovi se mi nechce protože vím že mi asi nic nedá, tak se chci zeptat ten prieznitz pomůže i když by tam byl zánět? koleno mám dnes už oteklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
19.1.20 22:37

Prifarim se s dotazem, mně asi uz od čtvrtého měsíce boli pata, jsem devet týdnu po porodu a nelepší se to, v tehu mi samozřejmě neudělali žádnou zobrazovací metodu, ale k lékaři jsem se zatim nedostala. Zhoršuje se to s námahou, vážím jako pred tehu, v tehu jsem pribrala asi třináct kilo, jsem štíhlá. Mam dve vyhrezle plotenky po nehodě v autě pred asi peti lety. Nevim jestli to je od té páteře, ale je to dost omezujici a taky mě opět bolí v krizi, ale to chapu, mimino melo 4110g… :nevim:
Neměla jste některá bolesti v patách?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 17:19

@Kaatharinka já si myslím, že zánět by se ukázal v moči, zkuste něco jiného než colafit, třeba klouby flexi, na to jsou dobré recenze, ale nevím, jestli se může v těhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama