Bolesti kolen a svalů

Anonymní
17.1.21 17:24

Bolesti kolen a svalů

Ahoj, chci se zeptat na podobné zkušenosti… Nebo zda několik neví co by to mohlo být…
Jsem rok a půl po porodu :)
První MS jsem dostala cca 4 měsíce po porodu… Při MS mě bolí strašně kolena a břicho… Ale spíše jde o kolena… No a teď jsem už týden po ms… A začala mě bolet kolena… Včera jsem se probudila a občas mě bolelo i v ohybu palce na noze.. Dneska už nebolí palec… Ale bolí kolena a jde to do kyčlí.. :/… Bolest je taková střídavá… Bolí koleno když ho napnuté tak zabolí nebo se o něco opřu… Jinak kolena boleli pouze při MS ale teď to bolí každý den…
A mám 25 takže stářím bych též neřekla… Žádný úraz jsem neprodělala… Ale koncem jsme prodělali covid…
K ortopedovi jsem objednana na březen.. Dřívější termín bohužel
Co myslíte má někdo podobné zkušenosti??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3690
17.1.21 17:32

Nemuze to byt tim, ze nic nedelas? Myslim pohybove. Ja na to nikdy netrpela, jen na koleno po uraze, ale ten me boli klouby a svaly i po minimalni namaze. Hlavne proto, ze se nehybu, maximalne prochazky se psem, ale byla jsem zvykla na vice pohybu, nez vse kvuli korone zavreli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26435
17.1.21 18:22

Mně boli kolena, ale mam artrozu. Bolest teda fakt poradna, mela jsem rehabilitace, tak je to trochu lepší. Svaly me boli taky, myslela jsem, ze kvuli tem kolenum, ale mam zvýšené svalove enzymy, tak se bude resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
17.1.21 20:05

Mám to už pár let, dle dr. od páteře a po dětech :nevim:. Teď mám nastoupit do práce, kde se celý den stojí, jsem na sebe zvědavá :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 21:11

Tak teď na večer už mám bolesti v zádech a kyčlí a dělám různé pozice aby to přestalo podle mě to bude skriplej NERV nebo vyhrezla plotýnka…
Jako ty polohy aby se mi ulevilo stojí za to…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat