Bolesti kostí po tele

Anonymní
28.2.21 11:01

Bolesti kostí po tele

Zdravím chtěla bych se prosím zeptat… Již měsíc mě dost silné bolí kostí v těle (ruce, ramena paže a lokty. kosti v prstech. Kolena a holeně. Vrchní polovina zad. Lecim se s aut. onemocneni st. zlazy a z úzkosti a depresí na psychiatrii.Jsem 2mes. po covidu. Nemuze to být nic vážného? Na netu sama rakovina, metastázy atd :,( :,( a já se tet bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25100
28.2.21 11:07

Mnoa co ti na to řekl lékař?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 11:10

Předtím že by to mohlo souviset z covidem ale tet je to čím dal horší… A tet sem ještě nebyla :'(

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16052
28.2.21 11:23

Hele potřebuješ to řešit, nejdřív to prober s ošetřujícím endokrinologem a nech si poradit kam dál - bude to pořebovat rozbory krve a zajít na neurologii, revmatologii a podobně.

Není to v pořádku a teoreticky to může být po covidu, ale pokud se to horší, tak spíš něco, co covid spustil a teď se to horší a je potřeba to diagnostikovat a řešit.

A teda hlavně pokud to začneš řešit, tak by ti mohl vzniknout nárok na hrazenou lázeńskou léčbu - která by ti mohla dost ulehčit.

Příspěvek upraven 28.02.21 v 11:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 11:25

Takže by to mohlo být tou štít. zlazou?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16052
28.2.21 11:27
@Anonymní píše:
Takže by to mohlo být tou štít. zlazou?

spíš covidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
28.2.21 11:32

Rozhodně nečti po webu a nesleduj tolik TV, nebo se zblázníš. Zkusila bych kdyžtak aj neurologa, mám s tímhle hodně problémy a mám neuropatii a krásnou neuroboreliózu 🤦🏻‍♀️ Držím palce a neboj se ⚘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 11:39

Moc děkuji…snažím se jenže prostě už jsem taková že hledám řady na netu a pak celé dny probrecim… Byla sem na krevim obrazu před dvouma měsíci tak nakou rakovinu by tam viděli ne? Zítra zkusím zavolat obvodní. jsem zase od 1 vzhůru jak to bolí..budím se 3× za noc a nedávám to…hlavně ruce a Nohy :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
832
28.2.21 11:48

Neprodělala jsi nějaké záněty? Ony se někdy můžou usadit v kloubech. Já jsem takhle skončila na revmatologii. Přeléčilo se to a bolesti zmizely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 11:51

Mám autoimun. onemocneni štítné žlázy…a měla sem covid od 29.12

• Citovat
  • Nahlásit
832
28.2.21 13:29
@Anonymní píše:
Mám autoimun. onemocneni štítné žlázy…a měla sem covid od 29.12

Já mám štítnou žlázu taky, ale s tím to nesouviselo. Možná záleží na tom, jaký problém s ní máš, jak dlouho je nasazená léčba, jestli jsi stabilizovaná. Ale mám právě zkušenost, že po opakovaných zánětech jinde v těle (močák, průdušky, dutiny) se můžou ty záněty jakoby usadit v kloubech a ty potom bolí. Zkus praktika poprosit, ať Ti, mimo jiné, vezme odběry na revmatický faktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 13:40

No mocak a vag. zanety mám dost často. Take chronický zánět štítné žlázy a čelistních dutin.

• Citovat
  • Nahlásit
832
28.2.21 13:45
@Anonymní píše:
No mocak a vag. zanety mám dost často. Take chronický zánět štítné žlázy a čelistních dutin.

Tak to může být ono. U močáku je to prý velmi často. Samozřejmě to můžou být následky Covidu, je to mrcha nevyzpytatelná. Ale zkus doktora navést i tímto směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat