Bolesti, které připomínají přicházející menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 08:15
Bolesti které připomínají přicházející menstruaci

Dobrý den, máte některá podobné zkušenosti? Menstruace mě skončila 28.října. Další menstruace by měla přijít kolem 23.listopadu. Ale už asi týden po skončení poslední menstruace cítím takové to napětí menstruačních bolestí, jakoby to mělo přicházet. Z čeho to může být? Většinou takové stavy mívám týden před menstruací a tři týdny mám pokoj. Ale ted? :nevim:

Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 11.11.14 08:17

To bude ovulace ;)

Hadumi
Extra třída :D 13725 příspěvků 11.11.14 08:34

Ovulace

ivašot.
Kelišová 7328 příspěvků 11.11.14 09:09

Ovulace, případně nějaký hormonální výkyv. Taky jsem jednou za čas měla podobné pocity během cyklu a doktor tomu nepřikládal žádný velký význam.

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 11.11.14 09:26

To je ovulace :-) taky sem to vždycky mívala, dokonce mi i bolela vnitřní strana stehen, nebo ne vysloveně bolela, ale takový napětí, nebo nevim jak to popsat.. po porodu mi to ale přestalo.. :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 23:12

Holky, je to divné. Cítím stále více intenzivnější bolesti jako při přicházející menstruaci. Ale vím že je blbost aby to byla menstruace, ta má přijít až za 14 dnů. Je mě blbě, motá se mě hlava a chce se mě spát - prostě všechno jako při menstruaci, ale je to brzy.. :nevim:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 11.11.14 23:23
@Anonymní píše:
Holky, je to divné. Cítím stále více intenzivnější bolesti jako při přicházející menstruaci. Ale vím že je blbost aby to byla menstruace, ta má přijít až za 14 dnů. Je mě blbě, motá se mě hlava a chce se mě spát - prostě všechno jako při menstruaci, ale je to brzy.. :nevim:

Těhotná být nemůžeš? že si třeba měla ms i při těhu? napadl mě že by to mohlo značit potrat, mám kamarádku co to měla podobně, měla ms, byla, těhotná a, nevěděla to, pak jí začli bolesti v podbřišku právě jako pri menstruaci a zesilovali no a byl to potrat.. ( nekrvácel, jen měla, prý tmavší výtok )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 11:36
@a.n.o.n.y.m.n.í 2 píše:
Těhotná být nemůžeš? že si třeba měla ms i při těhu? napadl mě že by to mohlo značit potrat, mám kamarádku co to měla podobně, měla ms, byla, těhotná a, nevěděla to, pak jí začli bolesti v podbřišku právě jako pri menstruaci a zesilovali no a byl to potrat.. ( nekrvácel, jen měla, prý tmavší výtok )

O DÍTĚ SE SNAŽÍME. Ale měla jsem v neděli ovulaci s krvavějším hlenem. Poslední pohl. styk byl v neděli, příjde mě to brzo, nevím..Zkusím testík :nevim:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.11.14 14:31

No v neděli poslední pohlavní styk, dnes středa… no nevim, brzo to je, ale já jsem to, když sem čekama druhou dceru poznala defakto hned, hned pár dní po styku sem měla takový zvláštní tlak v podbřišku, někdo mi tenkrát řikal, že je to tim, jak se uhnizďuje :pankac: nakonec měli pravdu, další ms už sem nedostala :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >