Bolesti kůže v těhotenství

196
17.12.19 13:04

Bolesti kůže v těhotenství

Ahoj holky, jsem nyní 27tt a poslední dobou mě hlavně k večeru, v noci a pak k ránu bolí kůže na bocích, zadku a stehnech, vždy hlavně na straně, na které zrovna ležím, kolikrát mě ta bolest až vzbudí. Ještě nedávno jsem to tak měla, když se mi pyžamo otlačilo do kůže, teď už mě to bolí i bez těch otlaků. Většinou to pak po probuzení a rozchození pobolívá třeba 2 - 3 hodiny, celkem mi ty stehna až trnou, jako po náročném výšlapu nebo tak… Nebo když večer sedím u TV, tak mě z toho sezení doslova bolí zadek, ale je to opravdu dost bolestivé a nepříjemné… magnesko beru jedno denně večer před spaním. K doktorce jdu v pondělí. Když jsem u ní byla naposledy, tak to trnutí nebylo tak strašné, doporučila mi právě magnesko. Ale připadá mi, že je to horší. Určitě jí o tom řeknu, avšak nemáte některá zkušenost, jestli je to prostě jen nějaká přecitlivělost nebo to může něco značit? Děkuji za případné rady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42390
17.12.19 15:31

@Shinky90
Bolest mám také a pomáhá mi mazat se. Po Bioiolu to většinou přestane. Mažeš se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
17.12.19 17:54

@Ginuš Mažu, i když je pravda, že tak jednou za dva dny. Zkusím to poctivěji, snad to pomůže. Děkuji za radu. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42390
17.12.19 18:09

@Shinky90 není zač, snad to pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7894
17.12.19 20:07
@Shinky90 píše:
@Ginuš Mažu, i když je pravda, že tak jednou za dva dny. Zkusím to poctivěji, snad to pomůže. Děkuji za radu. :-)
Často mazat, napíná se kůže, proto ta nepříjemnost. Nic to neznačí, snad pouze kůže popraská
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat