Bolesti levého podbřišku po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:46
Bolesti levého podbřišku po ovulaci

Zdravím. Jsem 12.den od ovulace a už 7 dní mám bolesti levého podbřišku. Nejsou to ani bolesti jako spíš nepříjemný tlak zevnitř. Nevydržím spát na levém boku, mám pocit že tam furt něco tlačí. Měli jste to některá taky tak po početí? TT zatím negativní ale já mám obavy.

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:
willandraify
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 29.01.19 22:24

Ahoj :mavam: Mela jsem to same. Nepretrzita bolest nekolik tydnu, takova tupa, ktera mi sla pod zebra, pres bok az do zad..Nakonec se ukazalo, ze se mi zvetsil vajecnik pri ovulaci, pozdeji se to srovnalo, i bolest ustupovala. K tomu zvetsenemu vajecniku se pridruzila i cysta. Nemej obavy, asi te boli vajecnik, ze ktereho probehla ovulace. To ustoupi :) TT jsem taky mela negativni, prvni dusik az v den ocekavane menstruace. Tak hodne stesti :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 22:30

@willandraify děkuji za povzbuzení… Snad to bude dobré. Právě že všude holky píšou jak měli takový tlak jenom 2 nebo 3 dny tak mě to vyděsilo

willandraify
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 29.01.19 22:38

Urcite! :kytka: Mne ty bolesti zacaly cca 4.ty den od ovulace a nekolik tydnu jsem nevedela o co se jedna. Zila jsem v Anglii a tam je to nezajima, dokud se pred nimi neplazis v bolestech. Tak jsem zila v nejistote. Mozna te to bude bolet jen nekolik dalsich dni. Mne se to prodlouzilo kvuli te cyste. Ale samozrejme neni od veci skocit na gyndu a ujistit se, ze je vse oka :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >