Bolesti lýtka, testy, teď i zad a ruky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaTý
Kecalka 119 příspěvků 22.02.17 11:33
Bolesti lýtka, testy, teď i zad a ruky

Asi týden mě bolí noha v lýtku, tupě, ne nijak nesnesitelně, občas i stehno, koleno, chodidlo.
V pondělí mi byl dělán UTZ žil, nic nenašli, ale protože jde o vyšetření prý orientační, v úterý mi byla vzata krev na D-dimery, dnes měly být výsledky, ale lékař má dovolenou - budu vědět až zítra.
Dnes mě začala bolet záda u pravé lopatky, pravé rameno a ruka.

Už fakt nevím :(
Máte nějakou zkušenost?

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 22.02.17 11:50

Nemůže to být od zad? výsledky by mohli říct i v té laboratoři, kde dělali testy- taky tomu rozumí!-)

JanaTý
Kecalka 119 příspěvků 22.02.17 11:53
@smudlinky píše:
Nemůže to být od zad? výsledky by mohli říct i v té laboratoři, kde dělali testy- taky tomu rozumí!-)

To asi mohli, ale netuším, kam se to posílalo :think: :?
No asi budu muset vydržet do zítřka, cévní věci se snad vyloučí a bude se pátrat dál…

Od zad mě to taky napadlo, ale že by mě záda a ta ruka začaly bolet až teď po týdnu? :nevim:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 22.02.17 12:23

To bude asi od zad. Mě takhle bolela levá noha v lýtku, jakoby mi tam tuhnul sval nebo něco. Prvně mě poslali na UTZ žil s podezřením na trombózu, tam mi nic nezjistili, jen jsem měl vysoký tlak. Je to už dva roky, dodnes tu nohu nemám v pořádku. Momentálně mě právě bolí u pravé lopatky, jakoby něco skřípnutého. Hlavně v sedě. Jediné co mi zjistili, nějaké drobnosti na páteři. Mívál jsem poté často zablokované svaly u páteře a to tak, že mě bolelo na hrudi a blbě se mi dýchalo. Teď od nového roku se léčím na tlak a zároveň jsem začal cvičit a cítím zlepšení. Ale ty první starosti s nohou byly šílené, hlavně ta nemohoucnost doktorů, čekal jsem že to bude mít jasné řešení. Tím, že se to řešilo pomalu, tak jsem z toho měl poruchu čití, to jsou šílené bolesti, kdy jsem nemohl nosit ani ponožku. Bylo to buď překrvením nebo naopak nedokrvením nohy, to už dnes nezjistím. JInak bolelo mě to přesně uprostřed lýtka, spíše v horní polovině. Pak i pata, vnitřní strana kolena (jako bych měl nohu ve svěráku). Stehno až později, to už jsem musel na pohotovost, protože jsem neusnul. Po vyspání přicházela dočasná úleva.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >