Reklama

Bolesti lýtka, testy, teď i zad a ruky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaTý
Kecalka 119 příspěvků 22.02.17 11:33
Bolesti lýtka, testy, teď i zad a ruky

Asi týden mě bolí noha v lýtku, tupě, ne nijak nesnesitelně, občas i stehno, koleno, chodidlo.
V pondělí mi byl dělán UTZ žil, nic nenašli, ale protože jde o vyšetření prý orientační, v úterý mi byla vzata krev na D-dimery, dnes měly být výsledky, ale lékař má dovolenou - budu vědět až zítra.
Dnes mě začala bolet záda u pravé lopatky, pravé rameno a ruka.

Už fakt nevím :(
Máte nějakou zkušenost?

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 370 inzerátů 22.02.17 11:50

Nemůže to být od zad? výsledky by mohli říct i v té laboratoři, kde dělali testy- taky tomu rozumí!-)

JanaTý
Kecalka 119 příspěvků 22.02.17 11:53
@smudlinky píše:
Nemůže to být od zad? výsledky by mohli říct i v té laboratoři, kde dělali testy- taky tomu rozumí!-)

To asi mohli, ale netuším, kam se to posílalo :think: :?
No asi budu muset vydržet do zítřka, cévní věci se snad vyloučí a bude se pátrat dál…

Od zad mě to taky napadlo, ale že by mě záda a ta ruka začaly bolet až teď po týdnu? :nevim:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 22.02.17 12:23

To bude asi od zad. Mě takhle bolela levá noha v lýtku, jakoby mi tam tuhnul sval nebo něco. Prvně mě poslali na UTZ žil s podezřením na trombózu, tam mi nic nezjistili, jen jsem měl vysoký tlak. Je to už dva roky, dodnes tu nohu nemám v pořádku. Momentálně mě právě bolí u pravé lopatky, jakoby něco skřípnutého. Hlavně v sedě. Jediné co mi zjistili, nějaké drobnosti na páteři. Mívál jsem poté často zablokované svaly u páteře a to tak, že mě bolelo na hrudi a blbě se mi dýchalo. Teď od nového roku se léčím na tlak a zároveň jsem začal cvičit a cítím zlepšení. Ale ty první starosti s nohou byly šílené, hlavně ta nemohoucnost doktorů, čekal jsem že to bude mít jasné řešení. Tím, že se to řešilo pomalu, tak jsem z toho měl poruchu čití, to jsou šílené bolesti, kdy jsem nemohl nosit ani ponožku. Bylo to buď překrvením nebo naopak nedokrvením nohy, to už dnes nezjistím. JInak bolelo mě to přesně uprostřed lýtka, spíše v horní polovině. Pak i pata, vnitřní strana kolena (jako bych měl nohu ve svěráku). Stehno až později, to už jsem musel na pohotovost, protože jsem neusnul. Po vyspání přicházela dočasná úleva.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama