Bolesti mezi lopatkami v 36tt

Anonymní
27.3.20 08:42

Bolesti mezi lopatkami v 36tt

Ahojky… prosím vás o radu či názor.. Je možné aby mě v 36+4tt bolelo mezi lopatkami, jde to pod levou lopatku a do hrudníku, žebra na levé straně vpředu pod prsem a levá paže?? :nevim: Myslíte že to může být těhotenstvím nebo ne?? :think: Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

72
27.3.20 08:45

Já myslím že klidně, ale přesně ti to tady asi nikdo neřekne. Já byla v36tt ráda, když sem se ráno vzbudila a nic mě nebolelo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 08:48

@AndreaNova Jo to máš asi pravdu :) Jen jsem to zkusila.. k doktorovi se mi v téhle situaci nechce :)

• Nahlásit
  • Citovat
210
27.3.20 08:56
@Anonymní píše:
Ahojky… prosím vás o radu či názor.. Je možné aby mě v 36+4tt bolelo mezi lopatkami, jde to pod levou lopatku a do hrudníku, žebra na levé straně vpředu pod prsem a levá paže?? :nevim: Myslíte že to může být těhotenstvím nebo ne?? :think: Děkuji.

vitej v klubu :-D jsem 35tt, cely tehotenstvi „tenisovy loket“ v leve ruce ( jsem levak), vyzkouseli na me vse, co v tehotenstvi muzou pouzit, tedy sadru na 14 dni, rehabilitace, prirodni masti, homeopatika (to bylo aftu v puse!), ortezy… Pak me zacala bolet leva lopatka jak cert, do zeber, no hruza… Hele, jedna masaz pod lopatkou a kolem ni a uz me neboli ani ten loket? 8o
Takze doporucuju vhodnou masaz! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
27.3.20 10:19
@Anonymní píše:

Bolí mě to úplně stejne. Už tak dva měsíce, jsem 38tt. Já myslím, že to je těhotenstvím. Mě se k tomu přidala kostrč a kyčle. Za chvíli budu na invalidním vozíku :roll: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 10:22

@Scara Vážně myslíš že v mém případě to bude taky loket?? :) Vždyť mě loket vůbec nebolí… Mezi lopatkama a pod ní cítím jen když delší dobu ležím na zádech :think: A včera mě chytla i ta paže, jak kdyby od ramene uvnitř… Už jsem chytala bobky co to může být :lol: Ty žebra jsou na bolestivosti nejhorší, když je trošku zmáčknu bolí to jak čert, ani na levém boku tudíž nemůžu ani ležet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 10:27

@alena1995 Fakt?? Já se právě už celkem nervovala co to může být :D Připadám si jak hypochondr tak jsem ráda že jsem si to jen nevsugerovala a má to i někdo další :lol: Mě k tomu popravdě ještě bolí bedra no…

• Nahlásit
  • Citovat
906
27.3.20 10:31
@Anonymní píše:
@alena1995 Fakt?? Já se právě už celkem nervovala co to může být :D Připadám si jak hypochondr tak jsem ráda že jsem si to jen nevsugerovala a má to i někdo další :lol: Mě k tomu popravdě ještě bolí bedra no…

Jojo, nejsi hypochondr, je to hodně otřepana fráze, ale bude hůř :lol:. Takže musíme jediné vydržet :lol: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
27.3.20 10:31
@Anonymní píše:
@Scara Vážně myslíš že v mém případě to bude taky loket?? :) Vždyť mě loket vůbec nebolí… Mezi lopatkama a pod ní cítím jen když delší dobu ležím na zádech :think: A včera mě chytla i ta paže, jak kdyby od ramene uvnitř… Už jsem chytala bobky co to může být :lol: Ty žebra jsou na bolestivosti nejhorší, když je trošku zmáčknu bolí to jak čert, ani na levém boku tudíž nemůžu ani ležet :nevim:

tak nemusi to byt nutne loket, ale jak vidis, je to vse cele hezky propojene. Me bolest lopatky zacala az potom, co jsem furt lezela na levem boku a nakonec jsme tedy zjistili, ze to je vse se vsim.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama