Bolesti mocaku po cs

Anonymní
18.12.19 06:48

Bolesti mocaku po cs

Ahoj, jsem par dni po cs. Chtela bych se zeptat jestli nejakou zenu nedoprovazely stejne nesnaze. Samotne curani zvladam v pohode, jizva se hoji, a ani me nak nic neboli. Ale obcas a to z niceho nic, me boli jakoby mocova trubice. Myslim ze by to mohlo byt treba po 4hod spanku, kdy drzite curani a nez si dojdete…jenze tato bolest je na stupnici 1 z 10…10. Neuveritelne silna pronikava bolest kdy se nemuzu ani pohnout. Po vycurani to prejde…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2853
18.12.19 08:22

Mela jsem neco podobneho po prvni sekci hned v porodnici. Kdyz jsem dele zadrzovala moc, bolelo me bricho. Musela jsem chodit casto a v dobe, kdy se mi jeste ani nechtelo. Pak to bylo v pohode a bezbolestne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
18.12.19 08:31

Tak močová trubice je určitě podrážděná z cévky, kterou ti před CS zavedli, ale je zvláštní, že až po propuštění z porodnice(nebo uz tam?)a udavas to jako extrémně silnou bolest…mě treba taky občas při dlouhém zadržování bolí měchýř, ale přirovnala bych to k takove krátké intenzivní kreci, ale určitě ne na bodě 10 :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
18.12.19 08:33

Taky mě to bolelo, i když trochu jinym způsobem, že mi kolikrát tekly slzy… u mě za to mohla špatně zavedená cévka, na sílu a příliš nízko. Úplně to odeznělo až po pár měsících. Jestli máte tak silné bolesti a nelepší se to, běžte k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
18.12.19 09:14

Taky mě to nějakou dobu hodně bolelo a začalo to až po pár dnech doma. Čůrala jsem fakt ultra proudem po cévce a musela jsem to přerušovat, protože se to nedalo. Časem se to upravilo, ale už si nepamatuji, jak dlouho to trvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.12.19 10:00

Dekuji vsem, jsem trochu klidnejsi. Je pravda ze jsem totiz vcera moc nepila a na noc jsem vychlastala litr caje a usnula. Dneska piju jim, zatim od tak silne bolesti co byla v noci nic, mozna jen ta kratka jak jste popisovaly vyse. Ted posilam mojeho pro brusinkovy dzus, ale asi pomalu a naredeny, prej je projimavy… omlouvam se za anonym, ani nevim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat