Bolesti na počátku těhotenství

Anonymní
18.6.21 08:29

Bolesti na počátku těhotenství

Ahoj, jsem úplně na začátku těhotenství, po ivf. Už po odběru jsem mela ohss, který jsem zvládla sama, ale po transferu jak kdyby se to vrátilo. Břicho mam jak ve 4. měsíci, nafoukle až pod žebra, ale už tak neboli, jako mě začaly bolet záda… Ne že by se to nedalo vydržet, ale ta celodenní i celonocni bolest je fakt otrava. Dá se tomu nějak pomoct? Přešlo vás to? Anonym, protoze o svém těhotenství ještě veřejně nehlasam :) jsem cca 6tt.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
441
18.6.21 08:53

Otěhotněla jsem přirozeně, ale břicho jsem také měla nafoukle brzy + něco jak menstruační bolesti, prý to je tím, jak se zvětšuje děloha. Ale pokud se ti cokoli nezdá zajdi k Dr. Držím palce, ať je vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
18.6.21 09:46

Já otěhotněla přirozeně a velké bolesti břicha jsem měla tak 2 měsíce v kuse :?.p Podle doktora v pořádku. Teď už je to lepší. Ale nesmím se moc přetáhnout, pak bolesti mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 09:52

Aspon jste mě trochu uklidnili, že to nemusí být navazany na to ohss. Vůbec to pravé není jako menstruační bolesti, ta bolest je právě výš a jde až pod žebra. Teď se tedy přelila do zad, tak aspoň změna :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat