Bolesti na pravé straně ve 36. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 21.06.19 20:28
Bolesti na pravé strane ve 36 týdnu

Ahoj holky, jsem 36 týden a už delší dobu cca měsíc možná víc cítím bolesti ná práve straně, třeba když ležím a chci vztat tak při zvedání práve nohy mě to hrozně stipe je to i podobné menstruačním bolestem, dnes jsem byla v porodnici na kon, a nic mi na to doktorka neřekla, tyto bolesti jsem měla i u ozvicek dnes a kontrakce 0.tak co by to mohlo být? Měly jste to taky tak?.. A zajak dlouho jste třeba porodily?

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 21.06.19 21:33

Je tam malo mista. Dite tam muze tlacit, muze se snazit zmenit polohu a pak te tam tlaci nohou, zadama atd… kontrakce asi poznas, pokud to dole je ok tak asi to nema smysl resit. Ke konci boli vsechno.

kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 22.06.19 08:45

Zcela normální :lol: :hug: jak jsi viděla o kontrakce nešlo. Můžeš mít skřípnutý sval, děloha něco utlačuje, cokoliv ale vážné to nebude. ;) mě třeba víc jak měsíc bolí venušin pahorek, jako nandat si kalhotky, je boj s bolestí. :roll: :cert:

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 22.06.19 12:26

@kve-tinka aha to mě taky občas pobolíva, ale spíš teda pod břichem v roce 2012 jsem měla CS tak třeba zda mě nebolí jizva, to jsem se ale i doktorky ptala a fakt nic ti neřeknou.

Váš příspěvek
Reklama