Bolesti na začátku těhotenství

16.5.21 13:21

Bolesti na začátku fehotenstvi

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7tt a docela často mě vážně bolí břicho doktor mi pridepsal magnosolv. Ten mi dá se říct pomohl. Ale dneska mi od rána vážně není dobře motá se mi hlava, mám takové chvění po celém tělo, podlívá mě horko a bolí mě strašně bricho. Žádná krev nic takového. Měla jste to taky nějaká z vás na začátku tehu? Při prvním těhotenství jsem tohle vubec neměla maximálně častý nevolnosti ale nic jiného.
Díky za váš komentář :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
319
16.5.21 13:33

Břicho tě může bolet z toho, jak roste děloha, ale záleží v jaké míře tě to boli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 13:41

@Umík No řekla bych že docela dost. Chvilkama mi tam jakoby skubne a bodnea to se nemůžu v tu chvily ani hnout😥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
16.5.21 13:44

@Michaela1306
Já na začátku měla bolesti jako při ms zhruba do toho 3. mesice, ale nebylo to nic dramatického. Jestli si nejsi jistá, zajdi si raději znovu k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
16.5.21 14:11

@Michaela1306 ahoj..a vis ze je v deloze? :hug: takova bolest norm neni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 14:21

@Tykaja ano v děloze to je.. 5 tt jsem byla normalne na kontrole a všechno bylo v pořádku teď bych měla jít pristi pondělí na další kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
20.5.21 08:06

Já pociťovala tak 6tt až 8 tt takové silné menstruační bolesti v podbříšku, asi takto bych to přirovnala, občas mě až překvapilo, jak to bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
20.5.21 08:11

Jsou bolesti který jsou normální a pak jsou bolesti který bohužel značí nějaký problém, těžko se od sebe odlišujou, jestli si nejsi jistá, zajdi raději na kontrolu, lepší být 10× za hysterku než jednou pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat