Bolesti nohou - co by to mohlo být

Anonymní
30.6.21 22:27

Bolesti nohou - co by to mohlo být

Zdravím, chtěla bych se zeptat, už nějakou dobu mě bolí nohy, nebývá to každý den, jen občas, nevím jak to popsat možná bolest svalů, kostí těžko říct, neumím to poosat, ale bolí mě pouze dolní končetiny, tak nějak jako bych měla nohy unavený, nebo namožený, těžko říct, jinak mi nic není, teplotu nemám, nemocná nejsem, nemáte někdo prosím podobný zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8191
30.6.21 22:38

Ano ja mam takovy problem, jeste mi tam tak potukava, ja byla na druhe davce vakciny :( prijde mi ze dr s tim moc nechteji nic mit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 22:44

Mě se takhle projevila žilní nedostatečnost. Beru už několik let detralex a dobrý :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 22:50

No muze to byt taky od patere nebo to ockovani

• Citovat
  • Nahlásit
58
6.7.21 18:00

Moja mama je zdrava, po ockovani jej to spustilo bolesti v nohach.
Zdrava babka nam nahle ochorela na bolesti zad, nevie sa postavit, lezi v nemocnici.
Lekari nevedia, diagnozu nema ale podla nich je to mozne z ockovania.
Babkin priatel nebol nikdy chory, nefajciar a v piatok ho odniesla sanitka lebo ma krvne zrazeniny v plucach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.7.21 19:31

Může to být žilní nedostatečnost nebo i bolesti z tetánie. Trpím podobným problémem momentálně a já se bojím hlavně trombózy, protože mě bolí jen jedna noha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
7.7.21 14:44

Ahoj, teď si na toto stěžují taky.
U mě teda taková ta rustova bolest nohou..
Přichází/odchází. Teď byly snad dva dny klid a dneska opět… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10622
7.7.21 15:02

Měla jsem to po první dávce a mám to i po druhé dávce vakcíny, takové pnutí nohou, mírné křeče, dle UTZ žíly v pohodě, krev taky, takže magnesko a je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
7.7.21 15:24

Mam neco podobneho, akorat ze ja se minuly tyden byla po hooodne dlouhe dobe probehnout, tak jsem si rikala, ze jsem to prehnala a mam to z toho. Ockovani by me to nenapadlo pripisovat, i kdyz mozny je asi vsechno. @kotaska91 Jak dlouho ti to trvalo/trva? Ja to mam asi pet dnu, dnes je to o dost lepsi, prakticky o nicem nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18147
7.7.21 15:52

Mám teď něco podobnýho, měla jsem nedávno v noci křeč nejprve do jednoho lýtka, za půl hodiny pak do druhého, od té doby to pořád trochu bolí. Ale já nejsem po očkování, takže tím to u mě nebude. Snad to brzo přejde, zatím to nijak řešit nehodlám, půjdu si zacvičit, jestli to rozhýbu :) A beru si teda teď magnesko, uvidíme, zda to zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10622
8.7.21 07:51

@větvička1 po první dávce to byly skoro 3 týdny, po druhé dávce to teď byly jen 3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 23:04

@Nekoukej! @Lavenderka @kotaska91 @TerousP holky, pořád vás trápí ty bolesti nohou po ockovani nebo jste se jich uz zbavily? Ja jsem par dnu po 2.davce a zda se mi to horší. Mám to také jen na jedné noze. Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
10622
18.7.21 08:59
@Anonymní píše: @Nekoukej! @Lavenderka @kotaska91 @TerousP holky, pořád vás trápí ty bolesti nohou po ockovani nebo jste se jich uz zbavily? Ja jsem par dnu po 2.davce a zda se mi to horší. Mám to také jen na jedné noze. Diky.

Po druhe dávce to trvalo jen pár dní, zkus si nasadit magnesium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K97
119
18.7.21 09:01

Měla jsem to po očkování asi týden, střídavě píchání v lýtkách, bolest lýtek, pocit těžkých nohou.. mazala jsem se Alpou bylinným gelem a bylo to mnohem lepší. Doktorka mě poslala na sono žil kvůli vyloučeni trombózy po očkování (kdyby náhodou) a vše v pořádku, pak to samo přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 19:28

@kotaska91 to beru už několik týdnu. Nejdříve mi přišlo, ze se to trochu zlepšilo, ale teď po 2.dávce to je zas horší 😔

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat