bolesti nohou v těhotenství

267
9.9.05 08:25

bolesti nohou v těhotenství

Ahoj všichni, mám jeden problém. Včera v noci mě rozbolela pravá noha, ale tak nějak divně. Jakoby mě tam bolely žíly. Nateklou nohu nemám. Nepomáhá ani, když si ji dám nahoru. Nevím, zda mám jít k doktorce, když bude ten víkend a ordinační hodiny budou až v pondělí. Nebo je to v těhu normální? Prosím rychle o odpověd, než mi zavřou ordinaci :) . Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1337
9.9.05 08:38

MARTIN_A- asi bych to moc nepodcenovala a zasla bych si k Dr.Takhle se muze projevovat i vnitrni zanet zil,ale nejsem odbornik a nechci te strasit.
Zanet zil v tehu zadna legrace.Drzim ti pesticky a dej vedet.
MYSKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
9.9.05 09:32

tak doktor má dovolenou. Tak to budu muset do pondělí nějak vydržet. Zdá se, že už ta bolest trošku ustupuje. Pomáhá mi teplo na tu nohu. Hrozí něco miminkům, kdybych měla ten zánět žil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
9.9.05 10:11

Kazdopadne bych necekala a zasla za jinym treba i obvodnim.Zanet zil,je vubec nebezpecny.Prosla jsem si tim,teda ne v tehu a musi se lezet nohy nahore.Doktorka mi jeste doporucila tvarohove zabaly a ty mi fakt pomohly.Ale teple zabaly urcite ne,vlazne.Jeste mi dost pohlo sprchovani nohou stridave teplou a studenou vodou.
MYSKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
9.9.05 10:45

Já sem měla v těhu fut problémy s nohama. Nemohla sem v noci kvůli tomu spat, furt sem je musela jakoby propínat, nejrači bych si je dala za krk. Bylo to takový nepříjemný pnutí pořád. Říká se tomu syndrom „neklidných nohou“. Kolikrát sem se kvůli tomu ani nevyspala a bylo to čím dál horší. Nešlo o bolest, ale bylo to hodně nepříjemný. Někde sem slyšela, že by se s tím mělo jít k neurologovi. No ale těhotenství sem s tím přežila a po porodu to přešlo.

Bibina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.10.05 21:16

Syndrom neklidnych nohou

Ahojki, me taky zlobi nozky. V moji chytre knizce pisou, ze je to velmi caste. Doporucuji podpurne puncochove kalhoty, stridani aktivity s chvilemi klidu s nohama nahore. Me pomahaji masaze a sprchovani teplou a studenou vodou. Drz se Jarka 26tt

• Nahlásit
  • Citovat
26.12.17 13:05

Holky jsem 25tt a mam problemy trapi me krecove zily, ale nejvice trpi prava noha takovy tlak z dělohy do prave nohy kdyz dele stojim zacina me to silene bolet musim si okamžitě sednou. Mate nekod takove problemy mam strach aby to nebylo neco vážného? :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.18 02:02

Syndrom neklidnych nohou mam uz v druhém těhotenství a nic moc…nejvíce v noci musím vstát projit se a pak zase na chvilku klid a každou noc :( dočetla jsem se, ze je to nedostatek železa tak uvidím když si dokoupim další vitamíny teď beru chytré miminko a očividně to nestačí… :dance: nu může někdo prozradit co s tím me nic nezabírá a to jsem ve 20tt… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
4.2.18 20:52

@Ivetinecka 2014 mám úplně to stejne v levé noze ta bolest přijde a je teda nesnesitelna. Už jste to nějak vyřešila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
5.12.19 21:11

Ahoj holky,
trpím úplně stejně a dokonce mě bolí i ruce. V lékárně mi prodali chladivý gel Sněhurka, takže se v noci mažu. I několikrát.. A pomáhá to :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama