Bolesti od žaludku, záchvaty breku...

12
1.12.19 07:13

Bolesti od žaludku, záchvaty breku...

Ahoj, je mi 17let posledni asi dva týdny mám časté záchvaty breku, a bolesti od žaludku. Chce se mi zvracet, mam průjem a jsem celkove oslabena. Jenze divny je ze to neni pořád, vysledovala jsem ze kdyz je vikend a jsem doma tak se mi to moc neděje ale kdyz mam jit do skoly tak je to strasny. Rano vstavam dost brzo a ty bolesti jsou strasne, posledni dva dny jsem ani nebyla ve skole. Uz jednou mi bylo neco podobného a to bylo kdyz sem nastupovala na intr a bylo mi blbe ze stresu, ale to trvalo tak tyden a pak sem se uklidnila a zvykla si. Ted nevim z ceho by to mohlo byt, ve skole toho mame furt stejně hodne, neprijde mi ze by to byl stres ze skoly… nevim si s tim rady ale uz me nebavi porad brecet z bolesti a trápit se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.12.19 08:25

Myslím ze mas úzkosti
Nemáš možnost si najít psychologa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6527
1.12.19 08:45

Psycholog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
1.12.19 09:34

@Musimbojovat ano, to mě napadlo. Jen sem se tomu snazila vyhnout🙁 a pokusit se “vyléčit” nejak jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 09:48
@bblro píše:
@Musimbojovat ano, to mě napadlo. Jen sem se tomu snazila vyhnout🙁 a pokusit se “vyléčit” nejak jinak

Tak u mne tady ta samolecba skončila těžkými uzkostmi a depresemi…teď čekám na nasazení AD a doufam ze pak zase budu schopna normálně fungovat…
Fakt to začni řešit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat