Bolesti po gastroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melanie -Meli
Nováček 3 příspěvky 09.12.17 13:58
Bolesti po gastroskopii

Dobrý den ve středu jsem byla na gastroskopii v celkové anaztezii z důvodů častého zvracení, bylo mi odebráno sedm vzorků, ještě tentýž den jsem byla propuštěna ale z velkými problémy, ještě na sále jsem začala zvracet to si však nepamatuji potom už naštěstí ne, probouzení po trvalo velmi dlouho na pokoji jsme byly tři já šla jako druhá všichni odešli a já stále spala nemohla jsem pít tak jsem dostala kapačku a po chvíli ještě druhou kvůli bolesti břicha, ten samý večer byl celkem klidný ale dnes je už sobota a mě břicho stále bolí je to velmi zvláštní pocit a do toho mě to vevnitř tak divně píchá, štípe a škube. Pořád jsem malátná. Nemůžu si lehnout na bok, zvednout ruce, normálně se pohybovat, břicho mě bolí v jednom kuse a už jsem dost unavená. Normální to zřejmě není ale k doktorovi jít nechci a do pondělí ani nemám tu možnost. A proto se chci zeptat zda někdo nemá podobnou zkušenost s bolestmi po gastroskopii?

Reklama

Reakce:

Keltka
Kecalka 469 příspěvků 09.12.17 15:28
rychle k MUDr.!

Mazej někam na pohotovost! Nebo do nemocnice, kde jsi byla, udělají sono, zjistí, co se děje, případně tam zavolej a zeptej se, jestli je to normální.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Rozvod Vondráčkové a Plekance: Jak číst vztahovou válku a k čemu schyluje

Je to jen pár hodin, co Tomáš Plekanec zveřejnil své prohlášení na Facebooku,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama