Bolesti po močení v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 20.01.18 21:21
Bolesti po močení v podbřišku

Dobrý den, vždycky když jdu močit tak.me.potom bolí podbrisek, takový tlak, ale po chvilce to hned prejde :?. Jsem 15 tt je to normální? Děkuju

Reakce:
Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 20.01.18 21:25

Mám občas to samé a to od začátku těhotenství. Jsem ve 20.týdnu.
Někdy jsem měla pocit, jako by se mi to v břiše všechno zase “rovnalo na původní místo” :lol:
Myslela jsem, že je to zánět močáku, ale moč byla po testu u doktora OK.

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 20.01.18 21:42

Radši bych si pro jistotu nechala vyšetřit moč. Může to být zánět a na ty bacha, já kvůli zánětu porodila ve 26tt.

markyj
Závislačka 4079 příspěvků 20.01.18 22:44

@Veronika Kai já to měla taky, moč byla ok. Při močení mně nic nepálilo, ale pak mě bolel podbřišek i vaječníky jsem cítila

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.01.18 23:09

Zánět močáku nebo močových cest možno ledvin zašla bych k doktorovi ať se ti nerozjede ještě víc :)

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 21.01.18 13:05

A mam zavolat na.gyndu.nebo jít normálně k. obvodnímu? Já to nikdy neměla ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >