Bolesti po močení v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Stálice 76 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 21:21
Bolesti po močení v podbřišku

Dobrý den, vždycky když jdu močit tak.me.potom bolí podbrisek, takový tlak, ale po chvilce to hned prejde :?. Jsem 15 tt je to normální? Děkuju

Reklama

Reakce:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 20.01.18 21:25

Mám občas to samé a to od začátku těhotenství. Jsem ve 20.týdnu.
Někdy jsem měla pocit, jako by se mi to v břiše všechno zase “rovnalo na původní místo” :lol:
Myslela jsem, že je to zánět močáku, ale moč byla po testu u doktora OK.

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 20.01.18 21:42

Radši bych si pro jistotu nechala vyšetřit moč. Může to být zánět a na ty bacha, já kvůli zánětu porodila ve 26tt.

markyj
Závislačka 3979 příspěvků 20.01.18 22:44

@Veronika Kai já to měla taky, moč byla ok. Při močení mně nic nepálilo, ale pak mě bolel podbřišek i vaječníky jsem cítila

Petruna21
Echt Kelišová 9790 příspěvků 20.01.18 23:09

Zánět močáku nebo močových cest možno ledvin zašla bych k doktorovi ať se ti nerozjede ještě víc :)

Veronika Kai
Stálice 76 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 13:05

A mam zavolat na.gyndu.nebo jít normálně k. obvodnímu? Já to nikdy neměla ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama