Bolesti po operaci diastaze a pupeční kýly

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
150
20.6.22 22:21

Bolesti po operaci Diastaze a pupeční kýly

Dobrý den. Prosím je tu někdo po operaci diastaze a pupeční kýly? Chtěla bych se zeptat. Jsem tři týdny po této operaci a mám bolesti v jednom místě ale pouze při chůzi. To místo je bolestivé i na dotek, ale když si Sednu nebo lehnu, bolest přejde a není cítit ani prohmatem. Měla jste to některá? Kontrolu mám v pondělí, ale jsem hrozně nervózní mám strach, že budu muset zase na sál :oops: :oops: Děkuji za případné reakce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
337
21.6.22 10:26

@Luren Rada bych poradila, ale vím jen to, co jsem vycetla. Bolesti různého způsobu mohou být až 6 týdnů. Takže si myslím, že to může být.
Ale nezažila jsem.
Operace mě teprve čeká. Takže mám jen načteno. Mohu se zeptat, jak to probíhalo, jaké jsi měla problémy před operací atd. Moc děkuji. Přeji rychlou rekonvalescenci. :kytka:
Jo a kdo ti operaci doporučil. Mě ji doporučil Gynekolog. A další doktor mi zase řek, že to rozcvicim. 8o Ale to asi už těžko. Když to mám hodně a ještě tu kylu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
21.6.22 15:13

@Ťarbík01 Ahoj, věděla jsem celkem dlouho, že mám rozestup svalů, břicho jsem měla jako těhotná, ale pak se mi udělala taková boulička v pupku a měla jsem bolesti a hlavně problémy fungovat v práci, tak jsem si šla pro něco. A bolest k Mudr. Ta mě poslala na chirurgickou ambulanci, Mudr mě prohlédl a odešla jsem s termínem operace za 14 dní. Ja mám šitý rozestup síťkou od hrudníku k pupku a nebudu ti lhát, bolí to jako čert, svaly používáš i při pouhém dýchání, aleee jen ty dva dny po operaci pak už to opravdu jde. Jen dej pozor, abys nešla nachlazená, já po operaci kašlala a to nepřeju vážně nikomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
21.6.22 20:50

@Luren ty jo. Tak to je děsny. Obdivuji a lituji tě zároveň. Já právě četla, že to dost bolí. Ale furt jsem si říkala, že to třeba přehání. Jak vidí… Neprehani. :nevim:
Ja si pamatuji jak jsem nemohla kaslat ani po císaři… Tak si neumím ani tu bolest představit. Uffffff.
Tak hlavne aby to pomohlo a bylo to už ok. :hug:
A já právě všude četla jak se to dá rozcvicit zpět atd. Ale to mi přijde jako blbost.. Me se to udělalo po dvojcatech. Začala jsem to lehce řešit pomalu v jejich roce a za pár dní jsem zjistila, že jsem těhotná. No a na to že jsem 11+2tt, tam mám břicho jak v 5 měsíci. :(
A tak mi došlo, že to asi není úplně ok. No a na gynde mi to pravé doktor řek. Takže jsem čuměl no. :nevim: Teď s tím nic nenadelam. Ale čeká mě to. A nevím jak dlouho po porodu. Kdy jsi šla ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
2.7.22 14:01

@Luren Máte stále bolesti? Nebo se to zlepšilo? Co jste se dozvěděla na kontrole? Já jsem 3.tyden po klasicke operaci kýly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat