Bolesti po porodu :(

Anonymní
29.1.21 18:51

Bolesti po porodu:(

Ahoj maminky, mam 9 denní miminko, které přišlo na svět klasicky. Porod trval jen par hodin, bolesti byly bederní s tlakem na konecnik(omlouvam se za detaily)v noci vstávám, co dvě hodinky(1,5hod)myslím, ze síti se mi zocelilo ale bolí mě zada, bolí mě svaly a nebo uponu podél levé a prave strany dělohy až k vnitřním stehnum.Kdyz sedím tak ne ale jakmile chodím tak to citim:(je to normální nebo s tím dojít raději na gynekologii??dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
381
29.1.21 19:00

Já bych raději zavolala na svoji obvodní gyn.
A podle mého ti řeknou ať pro jistotu příjdeš. Může se jednat i o zánět delohy např. po zbytku nějakého koagula či blány z placenty. Nechci strašit, ale já bych na kontrolu šla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
29.1.21 19:28

Já bych taky projistotu zašla.. Ono po porodu je bolavé vše, ale raději 20min u dr než něco zanedbat… Max vám řekne je to vporadku a vy budete jen víc odpočívat… Nezapomeňte jste po porodu, oddychne tě si, odpocivejte..uklid, vareni cokoliv pocka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
29.1.21 19:47
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, mam 9 denní miminko, které přišlo na svět klasicky. Porod trval jen par hodin, bolesti byly bederní s tlakem na konecnik(omlouvam se za detaily)v noci vstávám, co dvě hodinky(1,5hod)myslím, ze síti se mi zocelilo ale bolí mě zada, bolí mě svaly a nebo uponu podél levé a prave strany dělohy až k vnitřním stehnum.Kdyz sedím tak ne ale jakmile chodím tak to citim:(je to normální nebo s tím dojít raději na gynekologii??dekuji

Ahojky mám jen dotaz snad to nevadí ;) rodila si teď v době corony v roušce? A měly jste zákaz návštěv? Díky za odpověď :kytka: přeji ať mimi je zdravé a roste :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
29.1.21 19:52

Gynekologa určitě kontaktuj, ale hlavně hodně odpocivej a co nejvíce lež, jseš devět dni po porodu, tak pokud možno nechod a válej se v posteli. Sestinedeli je moc důležité držet, pokud si nechces zadělat na zdravotní potíže v budoucnu. Taky si můžeš pořídit stahovací nebo podpůrné prádlo, aby ti to bříško podrželo, když už budeš muset nekam jít. Ale fakt, lež porad :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
29.1.21 19:54

Zajdi. Mám vlastní zkušenost, já vydržela 12dní po porodu. Už od porodu bolesti, na které jsem si stěžovala i v nemocnici. Bylo mi řečeno, že se zavinuje děloha. Doma pak bolesti v oblasti ledvin, skoro jsem nekrvácela, pak ze mě valila krev jak z kohoutku, poté dobrý. Okolí mi říkalo, ať počkám po šestinedělí. Ten 12.den po porodu už jsem nemohla ani bolestí vstát. Dojela jsem do nemocnice. Dopadlo to tak, že v děloze byly zbytky placenty, plodovych obalů… Už jsem měla i teplotu, v těle zánět. Na sál a revize. Trvalo jim pak než mi zastavili na sále krvácení.
Když mi pak další den došlo, co se mohlo stát, kdybych tam nedojela…
Pokud ti to nepřijde v pořádku, že tě to bolí, tak dojdi k doktorovi. :* :* :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 20:57

Dekuji všem za reakci, v pondeli tam nabehnu…dneska jsem zkousela jemnou jogu na zada a mam pocit, ze mě proste táhnou upony a vazy, jak v děloze, tak v bříšku. Bricho po porodu už nemám, takže tam problém úplně nebude. A jeden ten upon mě bolel už v tehu, kdy jsem uklouzka s nohou a něco tam natahla…:(
Nicmene moc dekuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat