Bolesti po porodu, algifen

54
27.2.16 06:13

Bolesti po porodu, algifen

Ahoj holky,

Jsem 6 den po porodu a teprve teď se přichází k sobě šití a taky bolest konečníku. V nemocnici mi sestřička kaplala algifenovy kapky,… to byla úleva mohla jsem si i sednout, dokonce jsem šla uz i jako člověk.
Nevíte co na to zmírnění bolesti aby to fungovalo stejně jako ty algifenovy kapky? Ty kapky jsou totiž jenom na předpis :/

A ještě teda dotaz, je to normální aby skoro týden od porodu takhle bolelo, a ja chodila jak kačer?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
27.2.16 06:24

No myslim, ze z volne prodejnych se algifenu nic nevyrovna. Proto je na predpis. Zkus zavolat do porodnice, rict co a jak, treba poradi. Nebo reknou at prijedes a neco ti predepisi.

Co se tyce bolesti 6 dni po porodu asi neporadim. Je to uz davno u me. Ale mozna, ze ted te to vic boli, jelikoz tam pracuje to siti. Vim, ze se mi pak dost ulevilo, kdyz vypadlo siti. To me tam bolelo. A to klidne mohlo byt cca 10den. Jinak zkus koupit gel dubova kura a mazat si tim jizvu i konecnik. Urychluje hojeni. Me dost pomahala strikat aloe vera sprej prvni pomoci od lr. Strikala jsem uz v porodnici a furt.

• Nahlásit
  • Citovat
95
27.2.16 06:24

@Nicol200 ahoj, nam dvali cipky Dicloreum v Podoli. Prvne jsem nic na bolest nechtela, ale bolela me silene jakobY kostrc…v noci to bylo utrpeni v kobinaci s nemocnicnima postelema. Ten cipek zabral. Koupila jsem si je i domu

Příspěvek upraven 27.02.16 v 07:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
27.2.16 06:26
@creatif3 píše:
@Nicol200 ahoj, nam dvali cipky Dicloreuv v Podoli. Prvne jsem nic na bolest nechtela, ale bolela me silene jakobY kostrc…v noci to bylo utrpeni v kobinaci s nemocnicnima postelema. Ten cipek zabral. Koupila jsem si je i domu

Dicloreum jsem chtela napsat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.16 07:05

Ja nemohla sedet 3 tydny, spatne se mi chodilo asi 2 tydny. Mazala jsem dubovou kurou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
27.2.16 08:20

Já týden po porodu nemohla sedět, chodit, vůbec jsem nechápala co se děje. Manžel se mi podíval mezi nohy, zbledl a řekl „jedem“. Abych to zkrátila, vůbec jsem nesrostla, takže znovu šití, podotýkám - bez umrtvení /vzbudily jsme totiž doktora v jednu v noci, tak mi to dal sežrat/. Jak jsem u porodu ani nepípla, tak tehdy jsem myslela, že zbořím nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
27.2.16 08:31

Ahoj, mne ještě tři týdny po porodu ze sprchy vyndaval manzel a ja po nocích brecela bolesti. Záleží kolik mas siti ;) jinak ja pak brala tobolky od voltarenu a to pomohlo od bolesti aspon trochu. A strikat jizvy chlorofylem ve spreji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
27.2.16 09:39

To jsou zážitky,brr.Me pri propuštěni z porodnice skoro nic nebolelo a to jsem mela CŘ. Ja bych si nechala asi neco napsat, kdyz musíš nejak fungovat.Sama bych si nic neordinovala, uz kvůli kojeni…

• Citovat
  • Upravit
54
27.2.16 17:11

Holky moc děkuji za info :)
Dnes jsem zjistila, ze to možná bude tím, ze jsem už 4 dny nebyla na „velke“ uz se mi i chce, ale hrozně to nejde ven.

V nemocnici když mi právě sestřička nakapala Algifen, tak jsem si normálně i sedla a chodila jsem taky líp.
Jsem sita že vnitr i z venku, protože prdola si po cestě ven udělal vlastní cestu, takže roztrzena, nastrizena… ať už se to zahoji… zkusím postupně co píšete, snad něco pomůže. Dnes jsem 6 den po porodu, tak je mi jasný, že to nebude hned ok, ale když jsem viděla, jak v nemocnici chodí po porodu úplně v pohodě, tak jsem si říkala, ze jsem asi vadna :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama