Reklama

Bolesti po samovolném potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monina28
Nováček 10 příspěvků 24.02.18 09:55
Bolesti po samovolném potratu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V úterý jsem samovolně potratila. Miminko odpovídalo 7 týdnu. Hned jsem jela k dr. Dostala jsem nějakou injekci.Ale dnes pořád bolest podbřiško, občas i křeče. Dnes mě to i vzbudilo.Je to pořád normální? Podobné téma tu je ale s jedinou odpovědí že to jsou prdy.Ty v mojem případě to nejsou. Děkuji za každou odpověd.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 24.02.18 09:58

Většinou je to jako silnější menstruace. Pokud by jsi krvácela nějak hodně nebo se ti něco nezdálo, klidně jdi na pohotovost.

Monina28
Nováček 10 příspěvků 24.02.18 10:02

@pikola děkuju,mě teda dost zarazili ty křeče. Takové jsem je neměla ani v době menstruace :(a zase nechci jančit zbytečně

masinka9
Závislačka 4780 příspěvků 24.02.18 11:12

@Monina28 to už můžou být prostě stahy, 7tt je prostě víc, je tam toho hodně co musí ven. Držím palce, at se vyčistíš dobře.

Monina28
Nováček 10 příspěvků 24.02.18 14:02

@masinka9 ted stahy? po 3 dnech od te injekce?

harpyje
Extra třída :D 10669 příspěvků 24.02.18 14:07

Stahy jsou pitomost.

několikrát jsem potratila, potíže jsem měla různé, bolest v podbřišku mezi ně patřila taky. Podle mne záleží na intenzitě, kdyby to bylo víc než ti přijde normální, určitě bych to konzultovala s gyndou.

nemůže to souviset s tou injekcí? s tou nemám zkušenost. co to bylo za injekci? přečetla bych příbalový leták.

masinka9
Závislačka 4780 příspěvků 24.02.18 14:21

@Monina28 to nevim, mě injekci nedávali. Zavolej si na gyn. pohotovost, jestli tam raději nemáš jet na utz.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >