Bolesti po samovolném potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monina28
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 09:55
Bolesti po samovolném potratu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V úterý jsem samovolně potratila. Miminko odpovídalo 7 týdnu. Hned jsem jela k dr. Dostala jsem nějakou injekci.Ale dnes pořád bolest podbřiško, občas i křeče. Dnes mě to i vzbudilo.Je to pořád normální? Podobné téma tu je ale s jedinou odpovědí že to jsou prdy.Ty v mojem případě to nejsou. Děkuji za každou odpověd.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18394 příspěvků 24.02.18 09:58

Většinou je to jako silnější menstruace. Pokud by jsi krvácela nějak hodně nebo se ti něco nezdálo, klidně jdi na pohotovost.

Monina28
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 10:02

@pikola děkuju,mě teda dost zarazili ty křeče. Takové jsem je neměla ani v době menstruace :(a zase nechci jančit zbytečně

masinka9
Závislačka 4625 příspěvků 24.02.18 11:12

@Monina28 to už můžou být prostě stahy, 7tt je prostě víc, je tam toho hodně co musí ven. Držím palce, at se vyčistíš dobře.

Monina28
Nováček 9 příspěvků 24.02.18 14:02

@masinka9 ted stahy? po 3 dnech od te injekce?

harpyje
Extra třída :D 10649 příspěvků 24.02.18 14:07

Stahy jsou pitomost.

několikrát jsem potratila, potíže jsem měla různé, bolest v podbřišku mezi ně patřila taky. Podle mne záleží na intenzitě, kdyby to bylo víc než ti přijde normální, určitě bych to konzultovala s gyndou.

nemůže to souviset s tou injekcí? s tou nemám zkušenost. co to bylo za injekci? přečetla bych příbalový leták.

masinka9
Závislačka 4625 příspěvků 24.02.18 14:21

@Monina28 to nevim, mě injekci nedávali. Zavolej si na gyn. pohotovost, jestli tam raději nemáš jet na utz.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama