Bolesti po stranách břicha v těhotenství při chůzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denkat
Kecalka 499 příspěvků 17.05.19 18:05
Bolesti po stranách břicha v těhotenství při chůzi

Ahoj holky, jsem v 19. týdnu těhotenství a začaly mě cca na přelomu 17./18. týdne trápit silné bolesti (něco jako když špatně dýcháte při běhu a začne vás tzv. píchat v boku), ty bolesti se objevují jen při chůzi, stačí tak 5 minut jít a začne to, jakmile se zastavím tak to přestane. Bolest je jakoby v bocích ve velikosti pupíku. Jinak mě jiná bolest netrápí. Zažila jste to také některá?

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 17.05.19 18:19

Vazy. Děloha je težší a těžší, tak se vazy namáhají a napínají.

Térouš
Echt Kelišová 8619 příspěvků 17.05.19 18:26

Je to normální. Děložní vazy

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8057 příspěvků 17.05.19 18:29

Jo, to mam taky, vcera rano jsem chtela vyrazit na autobus. zamcela jsem dvere a dala se do takove svizne chuze, no ze 100 na 0 behem 4 kroků, malem mi to ujelo… :roll: musim ted chodit jak snek a to ja mam normalne takovou vychazkovou chuzi…

t-jani
Neúnavná pisatelka 15967 příspěvků 17.05.19 18:58

Taky to mám a to jsem byla zvyklá na hodně pohybu a sport. Teď si připadám jak babička :mrgreen:

denkat
Kecalka 499 příspěvků 17.05.19 18:59
@debra.morgan píše:
Jo, to mam taky, vcera rano jsem chtela vyrazit na autobus. zamcela jsem dvere a dala se do takove svizne chuze, no ze 100 na 0 behem 4 kroků, malem mi to ujelo… :roll: musim ted chodit jak snek a to ja mam normalne takovou vychazkovou chuzi…

Také chodím rychleji, jsem nerada když mi něco dlouho trvá…je pravda, že když jsem pak zpomalila tak to bolelo méně…tak snad to opravdu jsou jen ty vazy

Sněženka25
Závislačka 4324 příspěvků 6 inzerátů 17.05.19 21:15

Taky to mám jen trošku níž…jakoby pod pupkem na straně…píchání přesně jak popisujes, jak po uběhnuté patnáctistovce na základě:grin: a buď se mi to objeví při té chůzí nebo někdy když z lehu chci vstát…

Váš příspěvek
Reklama