Bolesti podbřišku při uhnizďování

93
2.4.16 08:42

Bolesti podbřišku při uhnizďování

Ahoj holky,
jsem práve 11 DPO, ráno mě zaskočily velké bolesti v podbřišku podobné menstruačním vystřelující do zad. Musela jsem je i prodýchat. K tomu se mi udělalo trochu špatně. Myslíte, že by to už mohlo být uhnizďování?
Podbřišek mě pobolívá už od pondělka, stejně tak nevolnosti, myslela jsem, že by to mohlo být z Utrogestanu, který beru na udržení případného těhotenství (v případě negativity na vyvolání MS), nicméně se mi nikdy za celou dobu braní progesteronu nestalo, že by mě břicho bolelo během braní (vždy až po vysazení).
Co myslíte holky? že by to už konečně klaplo? V pondělí 13 DPO jdu na odběr krve pro zjištění HCG? Abychom věděli, zda Utroš brát dál nebo vysadit. Může tam být něco i 2 dny po uhnízdění? :roll:

P. S.: A jestli tohle bylo fakt uhnizďování a mě to takhle dostalo do kolen, nechci teda vidět ten porod :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.4.16 09:02

Tak z vlastní zkušenosti ti můžu napsat, že u mě tyhle bolesti těhotenstí znamenaly :).brala jsem na srovnání cyklu a podporu těhu duphaston. myslela jsem si, že mám ukrutné bolesti břicha a zad kvůli duphastonu, jenže po vysazení ms nepřišla a na testu byly //.a 13 dpo už by v krvi hcg mělo být určitě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
2.4.16 09:24

@huwik měla jsem to stejně-silné bolesti podbřišku hodně podobné těm menstruačním, trochu víc řezavé, nejvíc v noci, kdy mne to i budilo… no a 9DPO byly 2 čárky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
2.4.16 11:42

@makarka @Rosalind301 Díky holky :-). To jste mě potěšily, miminko bychom si moc přáli, bylo by doslova vymodlené :mrgreen:. Dělala jsem si test už včera 10 DPO, ale byl negativní, no asi se zavrtal až dneska :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
12.9.16 18:34

@huwik Ahoj, tak byly ty bolesti známky těhu? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
13.9.16 09:10

@Amarel Bohužel ne, spíše naopak. Buď jsem těhu vůbec nebyla nebo šlo o autoimunní reakci proti blastocystě :-( (Mám imunitní problém, jen se zatím neví, jaký přesně)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.9.16 09:19

Také jsem měla po transferu jako by menstruační bolesti. Začalo to několik dní po něm, už si přesně nevzpomnínám. Nejdříve jsem se vyděsila, že my začíná menstruace. Ale pak myslím, že od 8 dne již byly vidět slabolince čárky na testu.

• Nahlásit
  • Citovat
ad1
203
5.1.17 10:55

Od včera pociťuji podobné bolesti..ale nevím jestli je to vůbec možné, zkusili jsme zadělat 1.1. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
25.1.17 00:53

Ahoj, ráda bych se zeptala, občas mne píchne v podbřišku, dnes třeba v jednu chvíli to bylo jako by mi někdo v podbřišku něco propíchl jehlou (nevím jak jinak to popsat) :nevim: ale to bylo jen jednou jinak mě bolí břicho jako při ms ale i trochu v pravo dole.. mohlo by to být uhnizdovaní? plus občas se mi jakoby navalí že je mi špatně, ale vyloženě na zvracení ne Díky za odpovědi :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.17 14:01

hnědý výtok

Dobrý den mám dotaz
27.9 2017 mi skoncila MS pohlavní styk s přítelem jsme meli 1.10 2017
Tak a příznaky unava, bolest píchani v podbrisku na leve strane, bolesti svalů neustalý hlad sucho v puse žízen včera Můj den 6.10 v práci jsem nedelali skoro nic - prisla jsem domu a padla na me unava pritel me pak vzbudil a pak jsem zase usnula sny jsem mela celou noc pak ráno jsem šla nazáchod a nasla hnedý výtok jak kdybych to měla dostat :( pritom MS mám jeste za dlouho..mam to trochu víc tak znamená to zahnizdovani vajicka? prosím moc o odpoved jsem z toho nervozní děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.17 14:16

Ahoj, přikládám svůj TT, mela jsem mít 4.10 MS a nedorazila, ovulace byla 24.9 a minula MS 12.9. Mohu si dělat naděje? Bolí me prsa, 2.9 jsem mela naruzovělý vytok, tak sem myslela ze to je uz MS ale nerozjelo se to v čevenou pak druhy den jsem mela jen na imtimku hnedy vytok a ted dva dny uz nic. Prosím za kazdy nazor. Nechci si delat falešné naděje:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
7.10.17 17:24

@Povídacka test pozitivni, gratuluji :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
7.10.17 17:28

@Nathalydelune Ahojda! Tak myslim, ze lze jen tezko usuzovat na nejaky zaver, bohuzel si budes muset par dni jeste pockat…na priznaky pocitove je dle me brzy, moc dobre sama vim, jak silna muze byt touha a z toho vsugerovane priznaky :lol: ale zase podbrisek a spineni by mohlo byt dobre znameni, pokud to pred ms nikdy nemivas…no kazdopadne drzim palce, at to vyjde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.17 20:30

@mikes89 moc děkuju za odpoved ted se dotoh pridala i krev snad to je dobré znamení moc by jsme si miminko přáli prej to trvá tak 2-3 dny? 22 bych to měla dostat tak myslíš žeto do té doby prestane? abych pak vedela jestli si mám udělat test kdy? jinak pěkný večer konecne mi taky někdo odpovedel :D :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
7.10.17 21:28

@Nathalydelune no ja sama mela nidacni spineni pokud si dobre pamatuji tak sedmy az osmy den po ovulaci, coz bylo cca pet dni pred ocekavanou ms a bylo svetle ruzove. No pokud to mas dostat az 22.,tak se mi to zda spise na ovulacni spineni, to jsem obcas taky mivala. Ale takhle opravdu tezko rict… zakladem je zjistit, kdy v cyklu ovulace probiha, to se pak lepe neco hodnoti :palec: a k testu…mne vysel pozitivni asi ty 3 az 4 dny po nidaci(pozitivnim myslim slabeho duchaacka :mrgreen: ) no a jinak mivas cykly pravidelne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama