Bolesti podbřišku, těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:51
bolesti podbrisku, tehotenstvi?

Ahojte, dnes jsem zaznamenala bolesti v podbrisku jako pri MS a k tomu naladovost. jeste se mi nestalo abych mela takove bolesti mimo MS. Menstruaci ocekavam az pristi tyden, je pravidelna. Mohlo by to znamenat zacatek tehotenstvi nebo je na takove priznaky brzo a tehu je vyloucene?

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:
darekp
Závislačka 2784 příspěvků 29.07.19 21:56

Vylouceny to asi neni, ale na příznaky je docela brzo.. hlavne to podle me ani poradny priznaky nejsou..

Olahoj
Povídálka 25 příspěvků 29.07.19 22:04

Taky si myslím, že na priznaky brzo. Navíc je mnoho okolností co může ovlivnit bolest v podbrisku a naladovost.. mě bolí v podbrisku podezřele docela často.. Mám nepravidelný cyklus a naladova jsem taky poslední dobou furt. A občas se mi chce i z niceho nic brečet

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 29.07.19 22:17
@Olahoj píše:
Taky si myslím, že na priznaky brzo. Navíc je mnoho okolností co může ovlivnit bolest v podbrisku a naladovost.. mě bolí v podbrisku podezřele docela často.. Mám nepravidelný cyklus a naladova jsem taky poslední dobou furt. A občas se mi chce i z niceho nic brečet

Nic takového jsem nepociťovala. Zbystřila jsem až po divně krátké menstruaci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:17

Stalo se mi to při mimoděložním…ale to byly bolesti horší jak při ms.

Olahoj
Povídálka 25 příspěvků 30.07.19 08:02

No tak při mimodeloznim, se ani nedivím. A kdy to máš dostat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 10:24

@Olahoj
5.8.

Prdelkaa
Nováček 3 příspěvky 30.07.19 21:44

Ahojte, dnes jsem zaznamenala bolesti v podbřišku neco jako při Menstruaci a zhruba před hodinou jsem mela naruzoveli vytok Poslední MS jsem mela 28.5. A končila mi 5.6 od té doby nic k doktorovi jdu až ve čtvrtek co by to mohlo být? Dekuji za rady

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 22:05

Ahojte, mam dotaz ujídnes jsem zaznamenala bolesti v podbřišku neco jako při Menstruaci a zhruba před hodinou jsem mela naruzoveli vytok Poslední MS jsem mela 28.5. A končila mi 5.6 od té doby nic k doktorovi jdu až ve čtvrtek co by to mohlo být? Dekuji za rady @darekp

darekp
Závislačka 2784 příspěvků 30.07.19 22:50
@Anonymní píše:
Ahojte, mam dotaz ujídnes jsem zaznamenala bolesti v podbřišku neco jako při Menstruaci a zhruba před hodinou jsem mela naruzoveli vytok Poslední MS jsem mela 28.5. A končila mi 5.6 od té doby nic k doktorovi jdu až ve čtvrtek co by to mohlo být? Dekuji za rady @darekp

Ze by to byla prichazejici MS?? Jinak nevim :nevim: tehotensky, test negativni?

Prdelkaa
Nováček 3 příspěvky 30.07.19 23:49

@darekp test negativní tak už nevím

Prdelkaa
Nováček 3 příspěvky 30.07.19 23:58
@darekp píše:
Ze by to byla prichazejici MS?? Jinak nevim :nevim: tehotensky, test negativni?

A navíc nikdy předtím jsem neměla ani při příchodu Menstruace zadny priznaky např jako naruzoveli vytok.. Ktomu me jeste bolej prsa a v tom podbřišku uvidim u doktora

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 21:15

@Prdelkaa
No ja uz treti den mam take bolesti v podbrisku jako pri ms. Menstruaci cekam 5.8. a nikdy jsem zadne predmenstruacni bolesti nemela. a mam bilej vytok. takze netusim ci by to mohlo byt tehotenstvi.

Váš příspěvek
Reklama