Bolesti podbřišku v těhotenství

10.6.15 22:10

Bolesti podbrisku v těhotenství

Zdravím Vas maminky, chtela bych se Vas zeptat jestli některá z vás měla bolesti v podbřišku delší dobu? Jsem skoro v 16tt a kdyz se ráno budim tak mam šílené bolesti v podbřišku na levé straně a během dne mě bolí cele. podbřiško, někdy i takové pichnuti. Přemýšlím jestli si mám zajít k dr a nebo jestli je to normální. Termín další návštěvy mám až za tři týdny. A ještě co používáte na pálení žáhy? Vždycky večer mě chytne žáha. Předem vám děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
10.6.15 22:57

Jsem ve 34.tt a jeste jsem nemela den, kdy by mne podbrisek nebolel, ve 28.tt to vedlo az k hospitalizaci.
Nicméně doporucuji nechat to prověřit lékařem, bolesti jsou bezne -vazy atd., ale mel by to posoudit doktor, ze je to v normě.

Na pálení žáhy mléko z lednice, renie a nejist kynuté a sladkosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
10.6.15 23:10

@petra212 mě tedy bolel podbřišek celý první trimestr, prvně jako MS a pak jako namožené svaly. U mě to nic nebylo. Ale jestli je ti to nějak podezřelé, šla bych k doktorovi hned.
Jinak na žáhu jsem pila pomalu smetanu, u mě lepší než mléko, udělá jakoby filtr, mně to pomáhalo a ‚musela‘ jsem, z rennie se mi navalovalo :roll: :poblion: a nechtělo se mi v noci něco cucat, takhle jsem jen při cestě na čůrání otevřela lednici :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 08:57

Pakliže mas jistotu, ze nemáš v pochve žádnou infekci způsobující zánět, tak si na bolest zvykni. Jsem v 30. Týdnu a mám to denně. Hodně lez a podkladej nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 18:58

Tak jsem si zasla k doktorce, rikala ze jsem v poradku nebo ze miminko je v pořádku ale mam zánět takže sem dostala prášky. Děkuji vam za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama