Bolesti podbřišku více jak 2 měsíce po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 01.10.14 03:04
Bolesti podbřišku více jak 2 měsíce po revizi

Ahoj holky,

jsem už 3 měsíce po revizi a asi 2 měsíce po revizi mi začaly pravidelné bolesti podbřišku - střídavě levá a pravá strana.
Někdy silnější, jindy je sotva postřehnu, ale bolí to.
Navíc 2. MS po revizi trvala asi 12 dní (tedy 3 dny normální a pak špinění/krváce­ní/špinění a tak pořád dokola).
Byla jsem u Dr. a ten mi řekl, že jsou to jen rozházené hormony že se to upraví!
Jenže já tomu nějak nevěřím, MS je zatím pravidelná, ale slabá a dlouhá.
Snažíme se už o mimčo po první MS, testuju ovu testama a nikdy nejsou pozitivní:(
Může se jednat o srůsty? Měl jste někdo něco podobného?
Hlavně po revizi mě gyndfař prohlíží jen UTZ přes břicho, ne vnitřně a už vůbec ne na koze pohmatem atd…přijde mi hrozně laxní a pořád mi oddaluje snažení, nechápu, proč bych po 3 měsících už nemohla… :evil:
Děkuji za všechny názory a rady.
Ještě dodám, že srůstů se bojím proto, že jsem po revizi dostala silný zánět.

Reakce:
janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 01.10.14 04:26

Ja jsem byla taky na revizi, ale kvůli zadrzene placente po porodu. A podbrisek me bolel jeste dlouho potom. Na kontrole to bylo taky ok, ale me dr. dělala vnitřní utz i vysetreni pohmatem. Pres břicho je to podle me blbost to i v těhotenství me začali dělat utz pres břicho at někdy ve 12. týdnu. Ohledně té dlouhé ms Ti bohužel neporadim. Držím palce at je vše v pořádku a dockas se brzy vytouzeneho miminka.

lucinka222
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 01.10.14 06:37

Taky jsem byla na revizi a bylo mi opakovano, ze pokud me bude bolet bricho tak hned k dr, ze se muze jednat o zanet.. utz mi delali jak vnitrni tak pres bricho. Co zkusit jineho dr nebo pohotovost? V tomhle pripade bych asi zkousela jinde, neni to legrace.. Kazdopadne drzim palce at to neni nic vazneho a brzo najdes // :hug: jinak me bylo taky doporuceno cekat 3 mesice, jinym holkam rekli ze muzou se snazenim zacit hned po 1.MS.. asi zalezi na dr a na prubehu revize.. :nevim:

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 01.10.14 08:17

Taky jsem byla na revizi tento rok v březnu a v nemocnici mi bylo řečeno, že kdybych hodně krvácela nebo měla bolesti mám k nim hned přijít, tak co zajít do nemocnice na pohotovost? A jak se řešil ten zánět?
Jinak já nečekaně otěhotněla 3měsíce po revizi, tak držím palce ať je vše ok a brzy se zadaří…

Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 01.10.14 12:49

@lucinka222
No vždyť právě, já zánět měla, po revizi šílené bolesti, následovala další revize..potom vše ok a až najednou 2,5 měsíce klid a pak bolesti už asi 3 týdny v kuse, ale ne nějak silné. už jsem po revizi byla u gyndaře všehovšudy asi 5×, už mě vítal se slovy „Tak co zas máte za problém“? Smál se, ale mně to fakt vtipné nepřišlo…
My taky začali po první MS, ale testuju ovu testy a nikdy nejsou pozitivní :nevim:

Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 01.10.14 12:50

@Moruma
Moc gratuluju!
Já si taky říkala že snad otěhotním do 3 měsísců a ono nic :(
jak jsem psala, zánět se řešil další revizí (prej zůstalo něco uvnitř) a antibitiky.

Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 01.10.14 12:51

@janina022
taky si říkám, že UTZ přes břicho ne divný! Vždyť mi ani neviděl čípek, jen jezdí po břichu a řekne že je to dobrý :think:

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 01.10.14 13:14

@Whynot Děkuji…
Tak to je divné a nepřemýšlíš o změně gynekologa? Přijde mi že tě celkem zanedbává, jak může dělat utz jen přes břicho :zed:
Jinak mě v nemocnicí říkali ať se snažíme až půl roku po a moje dr. říkala, že tři měsíce stačí, ale upřímně jsem nějak po revizi na snažení neměla náladu.. hlavně jsem se hrozně bála, že by to zase nedopadlo a ani nevím jak a já byla zase v tom… ;)

Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 01.10.14 13:26

@Moruma
Jenže já jich už vystřídala 3, a to jezdím k němu 25 km do jiného města, má velmi dobrou pověst, je bývalý primář, tak jsem si myslela, že ví co dělá..já mám na ty gyndaře hrznou smůlu..Já myslím, že půl rok je takový přežitek, možná na to moc myslím, ale při těch bolestech a nejspíš asi i absencí ovulace mi nejde být v klidu :cert:

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 01.10.14 13:33

@Whynot já tě chápu, taky jsem vystřídala x doktorů než jsem narazila na mou doktorku… všichni ostatní měli čas s námi nějak pracovat, nešlo nam přes 3roky otěhotnět až tato dr. nás hned nahnala do caru, ale nic nevyšlo.. až když jsme to pustili z hlavy vyšlo to…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >