Bolesti při čůrání jen při menstruaci!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tara
Nováček 10 příspěvků 28.02.09 09:39
Bolesti při čůrání jen při menstruaci!

Ahojky. S přítelem se snažíme už rok o miminko, ale pořád nic. Poslední 2 roky trpím na angíny a k tomu se teď přidaly bolesti při čůrání. Už dvakrát mě léčili na zánět močových cest, ale vždy jsem měla moč v pořádku. Až po čase jsem si uvědomila, že mám ty bolesti vlastně jen při menstruaci. Začnou první den menstrace a tím jak MS doznívá, tak končí i bolesti při čůrání. V úterý jdu na gyndu a když jsem mluvila s doktorem po telefonu, tak se divil a bylo znát, že se asi s tímhle problémem ještě nesetkal. Hned mi navrhl, že by mi mohl dát na 3 měsíce antikoncepci, ale to já nechci! To snažení je už dlouhý! Nechci ze sebe dělat pokusnýho králíka. Stačí, že do mě cpali dvakrát antibiotika uplně zbytečně. Ms mám jinak pravidelnou. Neměl tady taky někdo takový podobný problém?? Praktická doktorka mi říkala, že by mohlo jít klidně o těhotenství, ale to si myslím, že bych poznala. Trápí mě to už 4 měsíce a sice to mám slabší, ale jinak nemám žádný těhotenský příznaky. Snad mě to teď v úterý gynekolog zjistí,co to je, ale stejně se chci ještě zeptat VÁS, jestli jste se s tím někdo nesetkal. Díky moc za příspěvky.

Reakce:
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 28.02.09 09:56

Ahoj Taro, pro mě je třeba normální když mám MS a jdu čůrat, tak mě pak bolí víc v podbřišku těsně po tom…nikdy jsem to nijak neřešila..

Já si myslím, že to nic vážného nebude, prostě bych tu bolest přisuzovala opravdu MS, zvlášť, když ji máš jen při MS..

tara
Nováček 10 příspěvků 28.02.09 10:09

Vím, že bolest v podbříšku při MS je normální, ale mě netrápí zrovna tahle bolest. Mě bolí při čůrání „dole“. Je to řezavá bolest jako kdybych měla zánět močových cest, ale trva to jen po dobu MS, jinak to hned poslední MS přestane a je klid zase do další MS! Nikdy jsem tohle neměla až poslední 4 měsíce…

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 28.02.09 10:11

Taro, ona MS je především hrozný nápor na ledviny a je možné, že to prostě takhle pociťuješ. Každopádně k doktorovi bych zašla určitě, když nic, alespoň tě prohlédne a rovnou bych požádala o nějaké testy, když se snažíte a nedaří se!
Držím palce!

tara
Nováček 10 příspěvků 28.02.09 10:14

JJ, děkuju. V úterý jdu k doktorovi, tak mě snad uklidní a zjistí, čím to může být. Přítel by měl jít tenhle měsíc na spermonogram. Snad bude vše OK…

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16785 příspěvků 28.02.09 10:35

Taro, delalo mi to taky- a fakt to nebylo prijemne…az jsem prisla na to, ze mi vadi nasakle tampony-netusim, jestli nekde spatne tlacily nebo co a to nejspis zpusobovalo to paleni…u me pomohla castejsi vymena tamponu ( a to tak, ze hodne casto) a pak samozrejme vic pit, aby curani nebylo jen par kapek :wink:

Jeny7
Povídálka 48 příspěvků 28.02.09 11:43

Ahoj. Já už mám téměř rok problémy s močákem, většinou bez nálezu bakterie. Během menses je pálení při močení taky intenzivnější. Zdá se, že u mě bude příčina gynekologická, často se mi vracejí kvasinky. Doktorka má podezření, že se mohly dostat i do močáku. Teď jsem dostala tablety Nizoral, tak uvidíme. Jinak mám pocit, že mi pomáhá krém Vitagyn C, který upravuje poševní prostředí, a zároveň mám teď i méně problémů při močení. Snad bude líp, taky bychom chtěli ještě jedno mimi.

Brzké uzdravení

suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 28.02.09 19:14

Ahojky, taky se kloním k názoru, že by to mohly být i kvasinky. S močákama jsem si užila též svoje, při MS je to tam celé ideální pro množení různých potvor a i když může být bakt. nález z moči negativní, ještě jsou tu právě ty kvasinky. Mě dělala moje gyneokoložka stěr i z močové trubice našli je tam. Na:,–(ila mi Macmiror a ten mi fakt dost pomáhal. Je to jak proti kvasinkám, tak i proti určitému spektru bakterií. Zkus se na to svého dr. zeptat.

tara
Nováček 10 příspěvků 01.03.09 08:20

Ahojky všem. Moc děkuju za příspěvky. Trochu jste mě uklidnili, že by to mohlo být těma kvasinkama. Ono to totiž před těma 4 měsícema začalo gynekologickým zánětem, takže je dost možný, že se mě ty kvasinky dostali i do močáku. To čekání až se mimi podaří je tak dlouhý, a když má do toho člověk ještě pořád zdravotní potíže, tak to na psychice moc nepřidá. Kamarádky, co se snažili o mimi stejně jako my, už porodili a ostatní rodinu čekají a my pořád nic. Už mají jiný starosti a my s přítelem se už nemáme ani s kým jít pobavit. Sestra s manželem se teď bude taky snažit už o druhý. Snad se nám taky zadaří. Zůstat psychicky v pohodě je hrozně těžký.....

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.09 07:30

Taro! Tohle by si ale opradu měla řešit s dr, a čím dřív tím líp!!! taky Ti s tím nikdo nepomůže!!! A takovéto problémy jsou dost zá:,–(ní a měly by se řešit co nejdřív, a zvlášť ještě pokud chcete mimi - na nic bych nečekala a šla k dr a léčila se!!! Tak hodně štěstí a ať je Ti brzy dobře a mimi se povede! :-)

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 02.03.09 12:57

Taro říkáš, že se snažíte rok, to ještě není tak dlouhá doba, zvlášť když předpokládám, že během nemocí jste se nesnažili. Takže hlavně klid, čím víc člověk plaší, tím hůř!

tara
Nováček 10 příspěvků 03.03.09 17:08

Ahojky všem. Tak jsem dnes byla u gynekologa a ten mi napsal doporučení na urologii, jelikož má podezření na endometriozu. Modlím se, aby mi nic takovýho nenašli. Nejhorší je, že všechny příznaky jsou této nemoci dost podobný. Přečetla jsem, si, že endometrioza způsobuje neplodnost. A pokaď se podaří otěhotnět, tak tím líp, že pak snižuje nemoc , nevadí při růstu dítěte a že se po porodu může léčit, když nezmizí. Nebo se léčí tak, že se na:,–(í antikoncepce nebo se na:,–(í prášky na potlačení MS. No, jsem zvědavá, co mě ještě čeká. Tak moc bych chtěla miminko a teď zase TOHLE. achjo.

achjooo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.12 18:31
pálení

ahoj . Včera sem dostala svojí první menstruaci . Dnes však při močení a sprchování mě to stále pálí . Bojím se to ale říct mamce , ta by mě hned hnala k doktorovi .Myslíte že je to normální ? děkuju kikina

Apple176
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.13 11:18

Dobry den, prosim mohla bych se vas zeptat, jak to s vami dopadlo? Co tedy zjistili? Co zpusobovalo to paleni a bolest pri moceni pri ms „dole“? Ja to mam totiz naprosto presne taky, taky podezreni na endometriozu… Dekuji moc!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >