Bolesti při malé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 18:48
Bolesti při malé

Ahoj, dnes odpoledne jsem byla třikrát na malé a ke konci cítím pálení, objevila jsem i krev, teď v pondělí mi skončila menstruace. Nikdy jsem nic podobného neměla. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Ester13
Kelišová 5826 příspěvků 22.08.18 18:52

Zítra k doktorovi s močí, toto vypadá na zánět močáku. Stačí k praktickému. Hodně pij vodu, ať se moč co nejvíc rozředí, nejez ani nepij nic sladkého, ostrého, kyselého.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 22.08.18 19:01

Jestli se ti chce a máš blízko obchod,super je i brusinkový džus. Ale musí v něm být opravdu brusinky :D . V Tescu seženeš i urologický čaj,pít podle návodu a k tomu hodně vody. K doktorovi s močí, náš ji třeba ani nechce a rovnou píše ATB. Já ho teď měla dvakrát za sebou a neznám nic horšího… :,(

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 22.08.18 19:10

V lekarne urologicky caj s brusinkami, proplachne ledviny a ulevi, tato faze je ale uz na navstevu lekare. Na mocove cesty v zime celkem trpim a varim si „curolog“ tak 1-2× tydne preventivne, sladim ho s medem, jinak moc dobrej neni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:25

@Ester13 @Aduš8 @lesni.skritek holky mockrát vám děkuji, určitě zítra zajdu k doktorce.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 22.08.18 19:26

brusinky, urinal akut, teplo hodne pit zadna káva

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >