Reklama

Bolesti při malé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 18:48
Bolesti při malé

Ahoj, dnes odpoledne jsem byla třikrát na malé a ke konci cítím pálení, objevila jsem i krev, teď v pondělí mi skončila menstruace. Nikdy jsem nic podobného neměla. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Ester13
Kelišová 5689 příspěvků 22.08.18 18:52

Zítra k doktorovi s močí, toto vypadá na zánět močáku. Stačí k praktickému. Hodně pij vodu, ať se moč co nejvíc rozředí, nejez ani nepij nic sladkého, ostrého, kyselého.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 22.08.18 19:01

Jestli se ti chce a máš blízko obchod,super je i brusinkový džus. Ale musí v něm být opravdu brusinky :D . V Tescu seženeš i urologický čaj,pít podle návodu a k tomu hodně vody. K doktorovi s močí, náš ji třeba ani nechce a rovnou píše ATB. Já ho teď měla dvakrát za sebou a neznám nic horšího… :,(

lesni.skritek
Stálice 63 příspěvků 22.08.18 19:10

V lekarne urologicky caj s brusinkami, proplachne ledviny a ulevi, tato faze je ale uz na navstevu lekare. Na mocove cesty v zime celkem trpim a varim si „curolog“ tak 1-2× tydne preventivne, sladim ho s medem, jinak moc dobrej neni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:25

@Ester13 @Aduš8 @lesni.skritek holky mockrát vám děkuji, určitě zítra zajdu k doktorce.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 22.08.18 19:26

brusinky, urinal akut, teplo hodne pit zadna káva

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >