Bolesti prsou po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 20:32
Bolesti prsou po styku

Ahoj holky. Možná budu za blázna… Ale je možné cítit bolesti v prsou 5den po styku?? :think: nema někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6368 příspěvků 16.08.18 20:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Možná budu za blázna… Ale je možné cítit bolesti v prsou 5den po styku?? :think: nema někdo podobnou zkušenost?

Prsa můžou bolet v průběhu cyklu běžně, ale pokud myslíš jako z důvodu těhotenství tak to spíš ne. To mi přijde brzy

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 16.08.18 20:57

Mně bolela prsa hned po otěhotnění a hned mi taky pěkně otekla.

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 16.08.18 21:05

Můžou bolet pět dní po styku pokud je ovulace a nebo pokud máš pred ms..na základě tehu si myslím že nejdřív v době očekáváme ms :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 21:08
@lachtanice86 píše:
Prsa můžou bolet v průběhu cyklu běžně, ale pokud myslíš jako z důvodu těhotenství tak to spíš ne. To mi přijde brzy

Ano myslím kdyby slo o těhotenství. Vim ze styk byl den před ovulací. A dnes je to 5den a strašně me bolí prsa. Mám je i takove těžké . prostě je cítím ze je tam mám :lol: tohle normalne nemivam ani před ani v průběhu MS. Neznám to :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 21:09
@růžový achát píše:
Mně bolela prsa hned po otěhotnění a hned mi taky pěkně otekla.

natekla je nemám jen mi přijdou těžká a boleji. Jinak bradavky citlivé nemám :nevim: ale presto mi to prijde hodne brzy :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6368 příspěvků 16.08.18 21:12
@Anonymní píše:
Ano myslím kdyby slo o těhotenství. Vim ze styk byl den před ovulací. A dnes je to 5den a strašně me bolí prsa. Mám je i takove těžké . prostě je cítím ze je tam mám :lol: tohle normalne nemivam ani před ani v průběhu MS. Neznám to :nevim:

No to zjistíš v den ms

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 21:12
@Megane 123 píše:
Můžou bolet pět dní po styku pokud je ovulace a nebo pokud máš pred ms..na základě tehu si myslím že nejdřív v době očekáváme ms :nevim:

Ovulace byla den po styku. Také mi to prijde brzy. Ale me prsa nikdy takhle nebolela ani třeba při MS. Opravdu takovou bolest cítím poprvé :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 21:13
@lachtanice86 píše:
No to zjistíš v den ms

ano ano jsem zvědavá :D jen jsem překvapena ze bych mohla neco cítit tak brzo

lachtanice86
Kelišová 6368 příspěvků 16.08.18 21:29
@Anonymní píše:
ano ano jsem zvědavá :D jen jsem překvapena ze bych mohla neco cítit tak brzo

Já nic necítila do 8tt. Tohle ti fakt nic neřekne

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 16.08.18 21:37
@Anonymní píše:
Ovulace byla den po styku. Také mi to prijde brzy. Ale me prsa nikdy takhle nebolela ani třeba při MS. Opravdu takovou bolest cítím poprvé :)

Tak ovulace trvá pár dní :nevim: třeba je to k tomu…mě třeba bolí břicho ještě tak 4 dny po ovulaci ..ale těhotenstvím to podle mě nebude…pět dní po styku je sotva oplodněné vajíčko a ještě není ani zavrtane takže myslím.si.ze nee

la.or3
Povídálka 22 příspěvků 16.08.18 23:02

Mě prsa bolela týden po ovulaci a bylo to těhotenstvím. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:05
@la.or3 píše:
Mě prsa bolela týden po ovulaci a bylo to těhotenstvím. :)

Davas mi malilinkatou naději dekuju :D :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 23:07
@la.or3 píše:
Mě prsa bolela týden po ovulaci a bylo to těhotenstvím. :)

Já totiž normalne bolest prsou nemám ani v dobe ovulace ani po ni

la.or3
Povídálka 22 příspěvků 16.08.18 23:21

Taky s tím normálně nemám problém a to ani před ms. Už 6dpo večer jsem cítila takové pnutí v prsou a další den už bolest, ale jen slabou. Za pár dní se k tomu přidaly i jiné příznaky. Držím palce :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >