Bolesti prsou těhotenství nebo menstruace

Anonymní
26.11.19 21:32

Bolesti prsou těhotenství nebo ms

Ahoj holky měla bych takovou prozbu. V červenci jsem Potratila od ty doby jsem nedostala MS. Nepomáhá agolutin nic. Poslední dny mám citlivé prsa bradavky začíná my vadit podprsenka a připadá mi že mi je podprsenka mala byla my přesně a teď mám celé prsa venku. Myslíte že by to mohlo být těhotenství nebo před menstruaci. Bolí mne i vaječníky ale na MS se necítím děkuji za Vaše zkušenosti. ;) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.11.19 22:09

Dodatek

K těm bolesti prsou chodím hodně často čůrat.. Což jsem nechodila.. Může to být před ms?

• Citovat
  • Nahlásit
2141
27.11.19 17:45

Já bych si udělala test a hned mas jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.19 17:47

Dělala jsem a nic… Ale bez MS jsem už 5 měsíců pomalu od potratu… Dneska 3 injekce agolutin a stejně nic… Tak nevím.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2141
27.11.19 18:06

Tak by měla udělat nějaké vyšetření. Bez MS není ani ovulace, takže ani možnost tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.19 19:40

Vyšetření nedělají vůbec stále že počkáme počkáme..
Taky si myslím že je to kravina ale co jsem četla příspěvky tak nějaké ženské tak také otěhotněli.. Ale taky si myslím že ta šance není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.12.19 18:38

Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli 👶🏼.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic :nevim:..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic :nevim:.. Ted mám výtok světlý - bílo - čirý a táhlý - :?.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse… Spíše po stranách jazyka)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat