Reklama

Bolesti, průjem a divoké pohyby miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eddie91
Nováček 4 příspěvky 05.09.18 09:14
Bolesti, průjem a divoké pohyby miminka...

Ahoj holky jsem 24tt. Klasicky, všude se píše o průjmu a bolestech a divokých pohybech. Ale jsem z toho jelen. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli to znáte?! Nechci zbytečně plašit a letět k dr. a diagnózu my neurčíte…ale strach je.

Na záchod lítám teď hlavně ráno a večer už asi týden. Tak jsem to přikládala magnesiu, nic ostrého a jiného nejím, takže je to možná i bacílek? Včera v noci mne ale malá kopala jak na divokým západě. Tlačila a převalovala se, jako nikdy a bylo mi na zvracení asi z toho jak drtí žaludek. I v průběhu sezení na wc a potom ještě několik hodin. Zkusím vysadit magnesium, dáme dietku a uvidím. Všude čtu i o předčasném porodu, který se dá určit i podle toho průjmíku atd, ale v pozdějších týdnech, ne teď ve 24tt. Dále ty kopance, že jsou ve velké míře normální, jen si hlídat aby kopala dál, což se děje, kdyby náhodou neměla kyslík. Tak mi teda řeknete… :nevim:

Neznáte to někdo? Co by se asi mohlo dít? A jestli teda mám radši jet? Pořád doufám, že nic…a že se jen plaším článkama.

Děkuji moc za odpovědi 8)

Reklama

Reakce:

hanula23
Kecalka 437 příspěvků 05.09.18 09:42

Osobně bych asi zašla k dr. průjem týden je docela dost - chtělo by to zjistit zda se nejedná o nějaký bacil , na gyndu bych si taky asi pro klid zašla - nejspíš to nic nebude, ale osobně jsem " divoké pohyby" taky zažila v 26.tt a byl z toho problém - nakonec nic dramatického, ale rozdrážděná děloha - tvrdnutí břicha, týden v klidu a kapačky… dopadlo to dobře

Eddie91
Nováček 4 příspěvky 05.09.18 09:56

@hanula23

Dráždivou dělohu diagnostikovanou mám též. Ten průjem právě netypický takže divoká hlava, ale určitě děkuji a zajistím to, co nejdříve.

:oops:

hanula23
Kecalka 437 příspěvků 05.09.18 15:48

@Eddie91 určitě je vše ok., ale pokud to potvrdí, lékař budete mít alespoň jistotu, podle mě lepší 10 x zbytečně, než 1 pozdě :kytka:

Eddie91
Nováček 4 příspěvky 06.09.18 11:30

Tak dnes jsem se tam dostala :P primar rikal vse dobre maji fofry no a prujem po vysazeni magnezka presel, i kdyz bolesti mam…tak nevim jestli ho brat nebo ne :think: chvili si asi od nej odpocnu. Zatim mame stesti :srdce:

Děkuji kočky :srdce: :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >