bolesti rukou u 2,5 leté podruhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 08.09.09 15:53
bolesti rukou u 2,5 leté podruhé

Ahoj už jsem tu psala o bolestech rukou mé 2,5 leté dcery. Potřebuju radu bolesti se nelepší jsou naopak horší :cry: . V neděli jsme vyrazili na pohotovost, kde byla odebrána krev a udělán rentgen- vše ok. Dcera dostala nurofen s tím, že by se to mělo zlepšit. Ovšem bolesti jsou horší, dcera se v noci několikrát budí se hrozným pláčem, stěžuje si na bolest dlaně a prstů pravé ruky. Dnes jsme navštívili naši dr. vzala krev na různá vyšetření opět vše ok, rentgen a posouzení u chirurga také ok. Dcera trpí bolestmi už i přes den pofňukává, chvilku je to lepší, chvilku zase o dost horší. Ruku šetří, raději vše bere do druhé. Hledala jsem na netu a docela by mi to sedělo na syndrom karpálního tunelu, ale to je zdravotní potíž dospělých při přetěžování končetiny. Už nevím co s tím, máme se dostavit v pátek na kontrolu, pokud se to opět nezlepší pošle nás prý ještě na nějaké vyšetření. Dávám jen ten nurofen, ale nezdá se že by zabíral. Nemáte někdo zkušenost o co by mohlo jít? nebo co ještě dát od bolesti?

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.09 16:12

Ahoj-nejspíš bych se obrátila na dětskou neurologii.Může to být třeba zablokovaná páteř a bolesti stříí do rukou.Nebo je i spousta jiných chrob,zánětlivých onem.,se kterými si neurolog dokáže poradit.

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 18.09.09 19:59

Ahojky,jak to s malou vypadá?Už máte všechny výsledky?Doufám,že je malá ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >