Bolesti trombóza - lékař

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.4.22 09:22

Bolesti trombóza- lekař

Hezký den, mám velké bolesti celé nohy a pánve. Delší dobu, myslela jsem, že jde o gyn problém a tak jsem navštívila svého gyn. Nicméně u gynekologa mi vyšel špatně test na trombózu, ihned jsem se objednala k hematolozce, ale ta mě vzala až za 14 dní… Jsem trombofolik, již už mám za sebou trombózu i plicní embolii. Teď tu sedím, a zvažují, či počkat těch 14 dní, vydržet to, nebo se obrátit někam jinam? Jak by jste postupovali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74248
21.4.22 09:27
@Anonymní píše:
Hezký den, mám velké bolesti celé nohy a pánve. Delší dobu, myslela jsem, že jde o gyn problém a tak jsem navštívila svého gyn. Nicméně u gynekologa mi vyšel špatně test na trombózu, ihned jsem se objednala k hematolozce, ale ta mě vzala až za 14 dní… Jsem trombofolik, již už mám za sebou trombózu i plicní embolii. Teď tu sedím, a zvažují, či počkat těch 14 dní, vydržet to, nebo se obrátit někam jinam? Jak by jste postupovali?
Šmrjá, jestli je to tak, jak píšeš, tak je to fakt deb.il a mazej na pohotovost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.22 09:30
@Lama Lama píše: Šmrjá, jestli je to tak, jak píšeš, tak je to fakt deb.il a mazej na pohotovost.

No je to tak, gynekolog mi dal žádanky na sono, na vyšetření k hematolozce, té jsem volala, vše jí řekla, ale prý nemá místo, až za těch 14 dní. Tak jsem z toho mírně nesvá a dochází mi, že těch 14 dní fakt asi už nedám (bolesti). Jediné tu pohotovost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
74248
21.4.22 09:42
@Anonymní píše:
No je to tak, gynekolog mi dal žádanky na sono, na vyšetření k hematolozce, té jsem volala, vše jí řekla, ale prý nemá místo, až za těch 14 dní. Tak jsem z toho mírně nesvá a dochází mi, že těch 14 dní fakt asi už nedám (bolesti). Jediné tu pohotovost :nevim:

NO tak primárně se má starat gynekolog, ten má podezření a má zajistit disagnostiku, ne vydat žádanky a starejte se. Hematolog toho moc nevymyslí, zásadní je ultrazvuk. Ten máš zajištěný? Proběhl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
21.4.22 10:32

Okamžitě do nemocnice!
Já jsem teda kvůli žilním problémům a proběhlé tromboze malého rozsahu sledovaná zas u cévní. Takže když jsem měla problém, stačila mi žádanka k ní, v opravdu urgentních případech bere i bez. Vážně se divím, že tě nikdo nežene okamžitě do nemocnice, mně stačilo k cévařce zavolat a musela jsem se dostavit okamžitě na vyšetření - sono a krev.
Takže za mě se rovnou nechat odvézt do nemocnice, při tvé diagnóze to není sranda!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.22 10:46
@Lama Lama píše:
NO tak primárně se má starat gynekolog, ten má podezření a má zajistit disagnostiku, ne vydat žádanky a starejte se. Hematolog toho moc nevymyslí, zásadní je ultrazvuk. Ten máš zajištěný? Proběhl?

Ne teprve mám jít až za těch 14 dní na sono žil a pánve :nevim: holky a když bych jela dnes, kam? Gynekologie :nevim: interna :nevim: vůbec nevím, kam jít. Jsem z toho nešťastná, bolesti nepřejdu ani na záchod…zhoršení při menstruaci, velké kusy krve..

• Citovat
  • Nahlásit
74248
21.4.22 10:51
@Anonymní píše:
Ne teprve mám jít až za těch 14 dní na sono žil a pánve :nevim: holky a když bych jela dnes, kam? Gynekologie :nevim: interna :nevim: vůbec nevím, kam jít. Jsem z toho nešťastná, bolesti nepřejdu ani na záchod…zhoršení při menstruaci, velké kusy krve..

do nemocnice, na nějaký interní příjem. Dneska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
21.4.22 11:20
@Anonymní píše:
Ne teprve mám jít až za těch 14 dní na sono žil a pánve :nevim: holky a když bych jela dnes, kam? Gynekologie :nevim: interna :nevim: vůbec nevím, kam jít. Jsem z toho nešťastná, bolesti nepřejdu ani na záchod…zhoršení při menstruaci, velké kusy krve..

Taky bych šla na příjem, interna.
Má tě tam aspoň kdo odvézt?
Třeba zavolat rovnou sanitku, pokud je to hodně zlé. Pamatuju si, že od cévařky párkrát už někoho vezli přímo do nemocnice, nesměl jít sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4636
21.4.22 19:15

Jeď na pohotovost. Mě to tam teda nezjistili, ale když řekneš, že jsi trombofilik, budou snad pečlivější. Mě to zjistili až za měsíc na chirurgii, okamžitě mě hnali na sono, nesměla jsem jet do nemocnice autem a okamžitě mě hospitalizovali. Fakt, jeď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1477
21.4.22 19:25

Nechodíš na pravidelné kontroly na cévní? Být tebou, tak okamžitě jedu do nemocnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat